alexdasty wrote in bitter_onion

ЧОМУ?

Я довго думав та нарешті задав собі питання: «Чому Зеленський іде на вибори в президенти?» І не зміг відповісти собі на це питання.

Успішний шоумен, грошей кури не клюють, от навіщо це йому треба? Ще більше грошей? У нього немає ніякої іншої професії, ніж професія блазня. У найгіршому для нього випадку — вибору його президентом, він не повернеться більше до старої професії, а  стане політичним блазнем-наркоманом.

Програми у нього НЕМАЄ, команди з «маладих ліц» НЕМАЄ, самі риги пофарбовані у зелений колір, розуміння, що і як він буде робити також НЕМАЄ. Що є? Є кукловод/кукловоди, які фінансують цю обгортку від канфети для дурників.

Зрозуміло кому це потрібно. Коломойський хоче розорити нашу країну, вклавши у блазня малий прайс, думає отримати 7 млрд. доларів прибутку. росії потрібно знівелювати та дискредитувати нашу владу. Корисним ідіотам, які за нього голосують потрібне шоу, після закінчення якого стане так сумно, що піонери-пенсіонери завиють. Крайнього не знайдеш.

У піковому випадку перемогу ідіотизму над здоровим глуздом треба готуватися до поступової передачі влади людині із здоровим глуздом.

А загальний тренд відомий — голосують не за ЗЕ, а проти Пороха, хоча тих хто сумнівається, стає все більше. Я їм пропоную — не приходьте на вибори, коли сумніваєьесь. Погано що залишилося надто мало часу.

promo bitter_onion март 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…

Error

Comments allowed for members only

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded