Алегорія або асоціативне мишлення.

На сьогодній день ми маємо свою кошару, свою отару та свого пастуха. На північному сході від нашої також є своя кошара, своя отара та свій пастух.

Кошара що на північному заході смердюча, отара голодна та зла на весь світ, пастух пояснює отарі, що у всьому винуваті ВСІ, крім нього, та самої отари. Цьому пастуху хочеться загнати до своєї кошари всіх, хто поруч, але вони пручаються і процес зовсім не іде. 

Щодо нашої кошари: пастух прийняв її 5 років тому без вовкодавів для захисту від вовків, без сіна для їжі, та з набором шакалів типу Табакі(шістки Шерхана), які тільки і вміють, що волати зрада, злочинна влада, ввєді. Наший пастух домовився з іншини нормальними кошарами про взаємодопомогу та почав гнобити свого північно-східного сусіду. Той спочатку сміявся, потім засміявся на кутні. Бо процес пішов так добре, що стіни його кошари почали хитатися і от от впадуть. 

Тим часом наш пастух відновив касту вовкодавів, завіз сіна і почав боронити свою кошару від закидонів злого сусіди. Наша отара спочатку зраділа, почала допомагати йому та вовкодавам, але Табакі всі, як один завезені з північного сходу почали пояснювати, що все не так і не то, що він як Соловей-Розбійник, то сидить не так, то свистить не так, і взагалі пора його поміняти на одне гарненьке та миршаве кошеня, яке прикупив собі один з чужої отари, і всі здобутки кошеняти були у тому, що він їздив до чужої кошари, де ганив свою кошару, обсцикав отару, лизав ВАЛЕРІАНКУ та робив  гнилі заходи, за свої слова волів не відповідати, а коли його ловили на брехні та зневазі своєї отари, то з піною у  пащеці доводив, що він нікому нічого не винен.

Зараз будуть вибори нового пастуха у нашії отарі, подумайте, чи готові ви повернутися до смердючої кошари, що на північному сході.

Да і ВАЛЕРІАНКУ обіцяє у два рази дешевше, ніж продають зараз.

Про ціну на газ поки мовчить, мо думає що булки на деревах ростуть?

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…

Error

Comments allowed for members only

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded