Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Як може бути правильно (але не факт)

Я сподіваюсь що уважно переглянув всі повідомлення від Жьівого Журнала та від напівживого скрипта який збирає певну статистику.

Якщо стисло то кацапи майже перемогли нас. Але не перемогли остаточно бо не в усіх паранойя.

Нижче стислі тези:

 1. Якийсь мутний vasilko12andrey постив якусь маячню. Його забанили дещо пізно але реакція на його пости була. У мене нема претензій до того хто його прибив мухабойкой. Хрєн з ним. Алєлуйя.

 2. auburn_daddy. Пан часто переходить на особистості але він не вата. Я прошу пана auburn-daddy не писати образи. Або перед тим як писати - покурити чи випити кавусю. Я разбаню його на певний період. До обіду 22 числа прошу не банити. А там спробуємо провести сессію в скайпі утрьох (або пан Лук приєднається - то в чотирьох). Ми не кацапи щоб ставити клеймо.

 3. yumjaagiin. Ви молодець що пишете всім моїм клонам. І не моїм теж. Але є момент: просто тегайте мене в розмовах з візаві. Я не впевнений що Вас правильно забанили, тому я розбаню ваші обидва аккаунти як виключення. Ви будете ЄДИНИМ виключенням якщо не будете писати радісно про Рашку та Хуйло та наїзжати на модераторів з обох аккаунтів. Або з якогось з них. Всі інші з явними клонами будуть банитись

 4. poruchik111 - думаю що Ваш пост видалений вчора о 19 годині UTC був видалений помилково. Якщо Ви не отримали лист від того хто це видалив то повідомте. І напишіть пост ще раз.

 5. alexdasty - коли видаляли Ваші повідомлення? А в хісторі не знайшов/

P.S.
Будь який модератор  може помилятись. Я можу.  Всі можуть. Ви бачите регулярні помилки? Напишіть про то. Але не тут.
З неділі запрацює https://b-o-adm.livejournal.com Всі адміністративні питання можна буде вирішити там.
Завтра буде про то додаткове повідомлення.
Tags: модераторское
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments