духовно-нравственная работа над кацапами (yumjaagiin) wrote in bitter_onion,
духовно-нравственная работа над кацапами
yumjaagiin
bitter_onion

Президент країни має бути чистим – Кличко про запрошення антидопінгової асоціації в Україну

Екс-чемпіон світу з боксу, відомий український спортсмен Володимир Кличко пояснив, чому він виступив з ініціативою повторної здачі кандидатами у президенти аналізу на наркотики, та чи домовлявся він про це з самим кандидатами.

Про це Володимир Кличко розповів у ексклюзивному інтерв’ю "Прямому".
- Чому саме сьогодні ви запросили кандидатів здати аналізи?

Тому що спеціалісти VADA приїхали вчора і сьогодні будуть готові для наших кандидатів надати послуги і добровільно протестуватися між 15 і 18 годинами на НСК "Олімпіський".

- Ви заздалегідь говорили з кандидатами у президенти, що закликатимете їх у прямому ефірі здати аналізи? Були з ними певні домовленості?

З жодним кандидатом у мене немає персонального контакту, це лише через мас-медіа, через соціальні мережі у нас ця ініціатива. Але оскільки вони кандидати у президенти країни, то вони почують про це. І вони почули про це. Один з кандидатів, я к я чув, погодився, інший ще не впевнений. Тому у цілому ініціатива є абсолютно правильною. Я вважаю, що як і спортсмени, так і кандидати у президенти мають бути чистими у своїх думках, у своїй урині, у своїй крові. А найголовніше – у своїх думках.

А той тест, які вони вже пройшли, він був абсолютно примітивним, кустарним – за дві години не можна пройти компетентний тест. Тому я запросив організацію VADA, яка працює з WADA, вони користуються однією лабораторією і одними спеціалістами.

Я вас запевняю, що протягом трьох днів ми отримаємо абсолютно відкриті чесні результати. І не таким методом, як це було зроблено кілька днів тому. Чесно кажучи мене і багатьох спортсменів це трошки здивувало, як можна було лише за дві години протестуватись – це неможливо. Я просто розсміявся і не захотів це залишити так, як це було зроблено.

Це не шоу, це серйозна політика. І людина, яка хоче бути президентом має бути чистою у своїх аналізах і у своїх думках, вона ж буде керувати державою і десятками мільйонів людей.

Я вважаю, що ініціатива кандидатів (щодо тесту на нароктики – ред.)була унікальною і навіть історичною. І ця історична подія відбулась у Києві і в Україні. Це класно! Я вважаю, що така практика має бути імплементована у всьому світі – як спортсмени, так і президенти мають проходити таке тестування.


- Що будете робити далі, якщо кандидати не прийдуть?

Якщо ви вже раз це зробили, то давайте зробимо це у відкриту. Щоб українці обрали президента, який буде чистим і зрозумілим, а також, щоб світ дізнався про це, оскільки Україна –частина світу.

Ті спеціалісти, які прибули, вони експерти у тому, що вони роблять, і жодних посилок у аналізах, у датах, числах, будь-чому не буде зроблено.

Тому ще раз хочу закликати кандидатів у президенти України сьогодні прийти у НСК "Олімпійський" і здати допінг-контроль. Ми на вас чекаємо.

- Чому ви особисто оплатили приїзд спеціалістів VADA.

Не запитуй, що твоя країна може зробити для тебе, запитай, що ти можеш зробити для своєї країни. І це запитання я поставив собі, як це зробив Джон Кеннеді. Я вважаю, що, хто я к не я , і коли, як не зараз? Тому це виключно громадянська ініціатива. Я громадянин, який хоче мати чистого президента. І якщо вже почалась така ініціатива, то давайте зробимо це не кустарними методами, а професійно і на міжнародному рівні.
https://prm.ua/prezident-krayini-maye-buti-chistim-klichko-pro-zaproshennya-antidopingovoyi-asotsiatsiyi-v-ukrayinu/


Нагадаємо, раніше Володимир Кличко закликав кандидатів у президенти Петра Порошенка і Володимира Зеленського прийти в НСК "Олімпійський" та повторно здати аналізи спеціалістам VADA.

За словами політолога Олександра Палія, відмова Володимра Зеленського пройти текст на наркотики у міжнародних спеціалістів свідчить про те, що він наркоман.

Нагадаємо, раніше стало відомо, щокандидат у президенти України Володимир Зеленський сфабрикував результат аналізу, згідно з яким наркотичних речовин у його організмі немає.

Підкреслимо, за словами головного лікаря міської наркологічної клінічної лікарні "Соціотерапія" Володимира Ярого, в аналізах президента України Петра Порошенка, які він здав на НСК "Олімпійський" 5 квітня, не знайдено психоактивних речовин.

Нагадаємо, кандидат в президенти Володимир Зеленський приїхав до клініки для здачі аналізів на елітній іномарці бізнес-партнера олігарха Ігоря Коломойського.

Крім того, аналіз крові у Володимира Зеленського брав масажист кліники "ЄвроЛаб" Владислав Кірякулов, який був учасником кулінарного шоу "Мастер шеф" та знімався у серіалі "Свати".

Раніше протягом кількох днів команда кандидата в президенти Володимира Зеленського висувала нові та змінювала умови щодо участі в дебатах. Через непевну позицію Зеленського в соцмережах навіть запустили флешмоб #хочубачитидебати, щоб закликати його взяти участь у відвертій розмові.

Нарешті 3 квітня Володимир Зеленський відповів на запрошення чинного президента Петра Порошенка на дебати, викликавши його у відповідь і висунувши свої умови. Зокрема, він зазначив, що хоче дебатувати на стадіоні "Олімпійський", щоб на дебати могли прийти всі охочі журналісти.
-=*#*=-Бонус: приглашение Кличко на английском
Tags: вибори
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments