Останній бій чи паследний бой?

На теперішній час у росії склалася дивна ситуація. Настрій бадьорий, країна іде на дно. Тому вона виріша використати  — останній шанс — пропихнути нам упоротого зе і дати бєні спустошити валютні запаси країни та посіяти хаос. Звісно час не той, зе ми зупинимо, а от херні може вийти багато. Гроші мають ваду — зникати у нас у країні і з'являтися у офшорах різних персонажів, звідкіля їх важко дістати. США вже почали розслідування по грошам бєні і щиро надіюсь попередили персонажа. Тут було написано, що Фірташа у Австрії не так просто посадити. У Австрії так, але не у США, куди його вимагали видати. Там і Паша Лазаренко скоре переїде до зручної камери.

 Для росії як і для нас це останній еволюційний бій за виживання, за право жити так як ми  хочемо. Через 5 років з росією можна бути розмовляти зовсім з інших позицій, повернувши наші території та визначивши репарації за їх вигребони. АЛЕ, якщо президентом буде не зе.

Це для нас єдиний шанс знищити упоротого сусіда, перетворивши його на територію постійних конфліктів, де вони потихеньку знищать одне одного.

Щодо Порошенко. Я зовсім не у захваті від його кадрової політики, і він за неї відповість свого часу. 

Щодо Зе. У «нового» обличчя української політики на підхваті самі старі персонажі — медведчук,лукаш, портнов, азіров. Ну і схоже по відмові здавати аналізи кокс аргентінський, животворячий.

А нам зараз треба накінець покінчити з росією у тому вигляді, у якому вона існує і нищить нас на протязі останніх 350 років. Після перемоги, можна прикалуватись, обирати блазнів, дуркувати(але не сильно)але ПІСЛЯ ПЕРЕМОГИ.

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…

Error

Comments allowed for members only

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded