духовно-нравственная работа над кацапами (yumjaagiin) wrote in bitter_onion,
духовно-нравственная работа над кацапами
yumjaagiin
bitter_onion

Порівняємо програми кандидатів

Відкриті питання про кандидатів (Разобраться хочу) не принесли результатів. Насправді очікувано.

Тому я просто зайшов на сторінку офіційних програм кандидатів і знову перечитав програми. Але не для себе а для виборців. Вголос.


Зеленський обіцяє рівно ніфіга
Хочу нагадати, що саме воля народу, висловлена на референдумі 1 грудня 1991 року – народила Україну як державу. З того часу в нас не було референдумів, на яких народ би щось вирішував.
Мій перший законопроект: «Про народовладдя».

Ну тобто паяц не в курсі що вже один відбувся в 2000 здається році.

Добре, читаю далі. "Мої законопроекти у цьому напрямі: «Про зняття недоторканності з Президента України, народних депутатів і суддів»; «Про імпічмент Президента України»; «Про відкликання народного депутата України»" Альо чувак, ти президент і головнокомандуючий країни на яку напала Россія. Твоє то армія і зовнішня політика! Ясно що ти зебіл але ж у вас там не барига а команда чесних профессіоналів як хтось пробував вчора розказати.
Альо, ти в курсі про то? Я не про армію від якої ти косив під час війни, я про війну. Шо там в нас?
Є так зауваліровано: "Перед гарантами за Будапештським меморандумом і партнерами з ЄС ми ставитимемо питання підтримки України у прагненні завершити війну". Але стоп, хіба то не було ще 21.2.2014 року? Кацапи що сказали? Що не пам'ятають такого і кажуть то перед усім світом 6-й рік. Знову того не знав як про Референдум 2000 року чи шо - станеш перед Путіним на коліна як перед Кадировим і він підтримає Україну в прагненні закінчити війну проти Путіна? Що Путін відшкодує збитки нанесені Путіним? А ю серіуслі?
Як на мене то повний нуль по обов'язках президента.

Все іншне там - виключно гасла типу "ай хев а дрім" і туманні фрази "Україна повинна". Мабуть йому повинна бо Україна то чи проститутка чи порноактриса. Бо більше він нічого не обіцяв. Ну тобто нуль фактично.
Тому що рівень і тексту і кандидата - "В політікє так сказать ніапхадім".Порошенко. Конкретики на багато більше хоча не складно бути більшим ніх нуль.
В програмі Порошенко по кожному розділу є що вже зроблено і що буде зроблено.

Ми заклали міцний фундамент для розвитку держави – основу для української історії успіху.
Ми відродили армію, яка зупинила російського агресора і стримує його.
Ми піднімемо рівень соціального забезпечення наших військовослужбовців, розширимо підтримку родин учасників бойових дій.
+
Завдяки децентралізації доходи місцевих бюджетів зросли більш ніж утричі.
Ми захищаємо свою мову, вкладаємо кошти у підтримку української культури.
Томос про автокефалію нашої православної церкви став актом духовної незалежності України.
Ми продовжимо лінію на відновлення територіальної цілісності України, повернення окупованих територій Донецької та Луганської областей і Криму політико-дипломатичним шляхом
+
Нашим завданням є безпека власників і захист прав власності та інвестицій. Саме це – критерій успішності у реформі системи регулювання економічних відносин.
Ми гармонізуємо структуру і зміст нашої освіти та науки з європейськими стандартами, приведемо структуру підготовки кадрів у відповідність із потребами економіки і вимогами конкурентоздатності країни.
По всій Україні розпочнемо масштабну програму ремонту медичних закладів
+
П’ять стратегічних пріоритетів дадуть потужний поштовх нашій економіці. Під них можна залучити мільярди доларів інвестицій.
Для того, щоб реалізувати потенціал української економіки, необхідно перетворити її на транспортно-логістичний хаб Європи. Це потребує модернізації транспортної інфраструктури. На це будуть спрямовані кошти і національних, і міжнародних інфраструктурних фондів, і приватні інвестиції.В чому проблема програми Зеленського? В тому що ЗЕ "нікому нічого не обіцяв". Загалом.
І в тому що віруючі в Зеленського то не хучуть побачити.
А може я не так все розумію?
Буду радий якщо мені пояснять де я не правий.
Tags: Зеленский/Слуга Народа, Порошенко, вибори
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 41 comments