духовно-нравственная работа над кацапами (yumjaagiin) wrote in bitter_onion,
духовно-нравственная работа над кацапами
yumjaagiin
bitter_onion

Про дебати

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
ПОСТАНОВА
від 5 травня 2014 року № 472

Про Положення про порядок проведення Національною суспільною телерадіокомпанією України передвиборних теледебатів між кандидатами на пост Президента України, включеними до виборчого бюлетеня для повторного голосування, за рахунок і в межах коштів Державного бюджету України, виділених на підготовку та проведення виборів Президента України


4. Кандидати беруть участь у теледебатах особисто. Не допускається участь у теледебатах довірених осіб або інших представників кандидатів, а також трансляція попередньо підготовленого відеоматеріалу про кандидата, використання агітаційних та інших матеріалів про кандидата.
У разі відмови одного з кандидатів узяти участь у теледебатах або неможливості його участі в них виділений для теледебатів ефірний час надається іншому кандидату для проведення ним передвиборної агітації.

5. Оплата за наданий ефірний час для проведення теледебатів здійснюється Центральною виборчою комісією в межах коштів Державного бюджету України, виділених на підготовку та проведення виборів Президента України, та за відповідною угодою, що укладається Центральною виборчою комісією з Національною суспільною телерадіокомпанією України.

6. Кандидати, які беруть участь у теледебатах, не пізніш як за 30 хвилин до початку ефіру прибувають до Національної суспільної телерадіокомпанії України за адресою: вул. Мельникова, 42, м. Київ.

7. Теледебати між кандидатами проводяться в студії (кімнаті) Національної суспільної телерадіокомпанії України. Оформлення студії (кімнати) не може містити агітаційних матеріалів на користь будь-кого з кандидатів.
Особи, які супроводжують учасників теледебатів, не мають права під час ефіру перебувати в ефірній студії та апаратних кімнатах. Таким особам Національна суспільна телерадіокомпанія України створює умови для аудіовізуального спостереження за перебігом теледебатів.

11. Ведучого теледебатів визначає Національна суспільна телерадіокомпанія України.

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/v0472359-14

Отже:
1. Зеленський який запрошує на стадіон повинен все організувати за свій рахунок.
2. Час на дебати у разі відмови Зеленського приїхати до студії на Мельникова 42 має бути використаний особисто Порошенко
3. В закон про вибори президента має бути внесена стаття що в разі відмови кандидата від дебатів він автоматично знімається з виборів
Tags: вибори
Subscribe
Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments