alexdasty wrote in bitter_onion

Популізм і олігархат.

— Я дам вам ВСЕ!

— Не даси..

— Чому?

— Тому що всього мало, а всіх — багато!

(Розхожий лозунг популізму)

Як привести нормальну країну до повної розрухи? Треба почати будувати в ній соціалізм або комунізм.

Венесуела, 1998 рік, до влади приходить бувший військовий  — парашутист Уго Чавес. Ставить під державний, а потім  свій особистий контроль державну нафтову компанію Petroleos de Venezuela і процес пішов. Було прийнято масу популіських програм — масштабних соціальних програм, у тому числі по створенню систем загальної освіти та охорони здоров'я. Спочатку грошей вистачало. Потім Уго подумав — чи не дурень я? Гроші ідуть мимо каси! І почав спочатку потихеньку , а потім у повний зріст запускати руку у державну кишеню. Жити ставало все гірше та гірше, та рядом були країни, які радо видавали кредити під нафтодолари. У 2013 році Уго помер, залишивши після себе дочку Марію Чавес, заступника посла Венесуели в ООН, доларову мільярдершу ( 4,2 млрд. доларів у США та Андорі). Ви можете запитати: а до чого тут популізм? Так Уго не раз заявляв, що богатим бути погано, богаті пиячать, нюхають кокс і взагалі погані поцани. Якщо коротко -то ми бачимо картину кидка лохів — населення Венесуели. У 2013 році на зміну Уго Чавесу прийшов Ніколас Мадуро. Будучи водієм автобуса за освітою, та міністром закордоних справ за посадою він сміливо взявся за руля. Але автобус поїхав не в ту степь. Інфляція знищила національну валюту болівар та економіку країни. Бо кредитів більше на американському континенті не давали. Прийшлось брати гроші у блядіміра хуйла. Гроші не допомогли. Країна яка не витрачає коштів на опалення у силу географічного положення та може знімати 3-4 врожаї на рік стала голодувати. А шо? Коли у пустелі Сахара почни будувати комунізм — неодмінно почнуться перебої з піском, а навкруги стане мільйон загарбників, які захочуть завоювати пустелю, ну звичайно щоб порушити скрепи та вивезти пісок.

Чому популізм і олігархат? Уго Чавес за допомогою популіських лозунгів став доларовим мільярдером, зовсім не напружуючись. Так саме поступило і те, що ми звемо хуйлом.

 А в чому причина? Причина проста — людська жадібність і бажання отримати все і не напружуючись. Звідси і АО МММ, яке зуміло двічі проїхати по вухам та кишеням лохам, і обіцянки знизити ціну на газ у 100 раз. Панове привчайтеся жити по своїм доходам. Є доходи — є розходи, а якщо немає, то не беріть кредитів, як це полюбляють робити деякі персонажі, що б не прийшлося доїдати хер без солі, як це робить Венесуела.

Buy for 60 tokens
Это современная история кровавой мести – трагедия, каких быть не должно. Однако это случилось и молчать об этом опасно и даже преступно. Фото: архив Резы Дегати Цель моего поста не сеять межнациональную рознь, скорее наоборот, мы должны знать правду, о тех событиях, чтобы они больше…

Error

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded