Популізм і олігархат.

— Я дам вам ВСЕ!

— Не даси..

— Чому?

— Тому що всього мало, а всіх — багато!

(Розхожий лозунг популізму)

Як привести нормальну країну до повної розрухи? Треба почати будувати в ній соціалізм або комунізм.

Венесуела, 1998 рік, до влади приходить бувший військовий  — парашутист Уго Чавес. Ставить під державний, а потім  свій особистий контроль державну нафтову компанію Petroleos de Venezuela і процес пішов. Було прийнято масу популіських програм — масштабних соціальних програм, у тому числі по створенню систем загальної освіти та охорони здоров'я. Спочатку грошей вистачало. Потім Уго подумав — чи не дурень я? Гроші ідуть мимо каси! І почав спочатку потихеньку , а потім у повний зріст запускати руку у державну кишеню. Жити ставало все гірше та гірше, та рядом були країни, які радо видавали кредити під нафтодолари. У 2013 році Уго помер, залишивши після себе дочку Марію Чавес, заступника посла Венесуели в ООН, доларову мільярдершу ( 4,2 млрд. доларів у США та Андорі). Ви можете запитати: а до чого тут популізм? Так Уго не раз заявляв, що богатим бути погано, богаті пиячать, нюхають кокс і взагалі погані поцани. Якщо коротко -то ми бачимо картину кидка лохів — населення Венесуели. У 2013 році на зміну Уго Чавесу прийшов Ніколас Мадуро. Будучи водієм автобуса за освітою, та міністром закордоних справ за посадою він сміливо взявся за руля. Але автобус поїхав не в ту степь. Інфляція знищила національну валюту болівар та економіку країни. Бо кредитів більше на американському континенті не давали. Прийшлось брати гроші у блядіміра хуйла. Гроші не допомогли. Країна яка не витрачає коштів на опалення у силу географічного положення та може знімати 3-4 врожаї на рік стала голодувати. А шо? Коли у пустелі Сахара почни будувати комунізм — неодмінно почнуться перебої з піском, а навкруги стане мільйон загарбників, які захочуть завоювати пустелю, ну звичайно щоб порушити скрепи та вивезти пісок.

Чому популізм і олігархат? Уго Чавес за допомогою популіських лозунгів став доларовим мільярдером, зовсім не напружуючись. Так саме поступило і те, що ми звемо хуйлом.

 А в чому причина? Причина проста — людська жадібність і бажання отримати все і не напружуючись. Звідси і АО МММ, яке зуміло двічі проїхати по вухам та кишеням лохам, і обіцянки знизити ціну на газ у 100 раз. Панове привчайтеся жити по своїм доходам. Є доходи — є розходи, а якщо немає, то не беріть кредитів, як це полюбляють робити деякі персонажі, що б не прийшлося доїдати хер без солі, як це робить Венесуела.

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…

Error

Comments allowed for members only

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded