Про кацапів та кацапізм

Я довго думав чого на хуйлостані з завидною послідовністю  падають літаки, руйнуються мости і таке інше. Потім Допер. Раніше при СРСР вища освіта була умовно безоплатною, але за це неї треба було відпрацювати 3 роки на підприємствах СРСР. Місцевих зазвичай правдами і неправдами залишали у місті, суджу по собі — Києві, а немісцевих по запитах профільних міністерств розсилали по всьому неосяжному СРСР. З нашої групи у Києві залишилося чоловік 7, інші поїхали по неосяжним просторам. Половина залишилася у Росії. Нальчик, Хантимансійський АО і т.і.

Після розвалу СРСР у 1991 році вигрібання інженерних кадрів з України глобально припинилося. А це були зовсім непогані кадри. Росіянам прийшлось зпиратися на власні сили. Випіскники МГУ та МВТУ ім.Баумана швидко зрозуміли що до чого та й повіялись по всьому світу.

За 28 років росіяни розбазарили всі старі інженерні кадри, які в основному вийшли на пенсію, та почали кувати свої. Один водій з нашої організації розповів про кадровий голод у Іванівській області поблизу Москви. Робітники пиячать просто в синю. Коли їх звільняють за прогули, ідуть на будь-яке підприємство і там працюють до вигнання за прогули, за рік можуть змінити до 5-7 місць роботи. Чому наймають? А ніхто не іде!

Старого кочегара заступник директора підприємства привозить всю зиму на своїй машині, щоб не розморозити цеха. І слідкує щоб не запив. Зап'є — везуть зразу у лікарню під капельницю і знову у стрій.

Тому ясно, чому у корпусі ракети просвердлена зайва дірка, замість продуктів суцільне гівно.

Кацапи без чужих (українських також) кадрів просто не можуть вижити, тому хуйло і організував недоросію, і тепер у нього одна надія, щоб президента вибрали будь-якого, але не того, якого треба (так пишу, щоб не звинуватили у порохоботстві).

Будьмо пильними.

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…

Error

Comments allowed for members only

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded