Рост (Rostislav Glukhivskij) wrote in bitter_onion,
Рост
Rostislav Glukhivskij
bitter_onion

Що він верзе? Чергова "не моя війна"

З'явилась новина на сторінці українського інституту з Льондона: https://m.facebook.com/UkrainianInstitute.London/posts/2129414153768328

Вакарчук заявив, що він у грі і незабаром ми всі дізнаємось більше.
Головні тези (виділено курсивом).
- Нам потрібні нові політичні лідери. Я не вірю в революції, тому що вони не приносять стійких рішень.

Ну, тобто, Майдан множимо на нуль, бо він нерезультативний був.
А може просто всьому свій час? Колись потрібна революція, а колись спокійна праця. Але одне не заперечує інше.

- Нам в політиці потрібні нові обличчя.

А я досі вважав, що потрібні патріотичні і, головне, фахові обличчя, а нові вони будуть, чи не дуже, мені якось геть байдуже. І що робити, коли нові виявляться гіршими за старих? У нас уже є приклади.
Ні, я не агітую триматися за старих, я критикую єдиний критерій "нові". Бо під цим прикриттям ще невідомо, скільки авантюристів може до влади потрапити. І знову ж, є реальні приклади.

- Ми не маємо зробити питання російської агресії головним на цих президентських виборах. Основними повинні бути наші внутрішні проблеми - боротьба з корупцією і реформа юридичної системи.

Ворог не в Москві, ворог в Києві. Знайомо, правда?

Ой, Вакарчуче, краще б ти далі співав. Як співак ти мені не сильно до вподоби, не моє, просто, ну та людина не цукерка, щоб усім подобатись. Але митець ти талановитий, особливо на тлі різних патапів і іншого непотребу.
Але не пхайся ти в політику. Бо те, що ти видаєш в простір... Або ти реально продався, або тобі мізки закрутили, або розуму тобі не вистачає просто.
І з корупцією боротись треба, і інші внутрішні проблеми вирішувати, без сумніву. Та під час війни з нашим одвічним ворогом заявити, що це не головне, що ворог не в Москві... Ганьба тобі за це!
Tags: вибори
Subscribe

promo bitter_onion март 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 20 comments