духовно-нравственная работа над кацапами (yumjaagiin) wrote in bitter_onion,
духовно-нравственная работа над кацапами
yumjaagiin
bitter_onion

Category:

Про euvsdisinfo.eu

Кампанія ЄС проти дезінформації
Цей веб-сайт є частиною кампанії для кращого прогнозування, розгляду та реагування на прокремлівську дезінформацію. Кампанію «ЄС проти дезінформації» проводить робоча група Європейської служби зовнішніх дій Східної Стратком.
Команда була створена після того, як глави держав та урядів ЄС наголосили на необхідності оскаржувати поточні кампанії з дезінформації в Росії у березні 2015 року.

Що ми робимо
Ми з нашими партнерами проводимо щотижневий огляд дезінформації, за допомогою якого ми визначили та склали на нашій базі більше 3800 випадків дезінформації з вересня 2015 року (цифра з весни 2018 року). Цей сайт є єдиною загальнодоступною міжнародною базою даних дезінформації. Її підтримує і пропагує наша сторінка EUvsDisinfo Facebook і обліковий запис Twitter .

Незважаючи на те, що ми перераховуємо виходи, де з'явилася така дезінформація, ми не обов'язково маємо на увазі, що відповідна станція пов'язана з Кремлем або прокремлем, або що вона навмисно прагнула дезінформувати. Огляд аналізує повідомлення, а не посланник. Якщо повідомлення а) неправдиве, що визначається фактами, і б) походить і відповідає визначеним прокремлівським повідомленням про дезінформацію, воно входить до складу продукту.
Дізнайтеся більше про термінологію огляду дезінформації тут .
Ми доповнюємо нашу базу даних розвінчаннями великою кількістю власних аналітичних статей про різні аспекти дезінформації. Ми також збираємо та рекомендуємо багато звітів, досліджень та статей інших авторів з цього питання, які можна отримати тут .

Окрім цього загальнодоступного випуску, ми коротко і навчаємо інституції ЄС, уряди держав-членів, журналістів і дослідників з цієї теми, а також регулярно беремо участь у конференціях, щоб поділитися своїм досвідом. Наші продукти регулярно котируються та використовуються політиками, урядами, державними установами, дослідниками, аналітичними центрами та журналістами по всій Європі та за її межами.
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments