auburn_daddy (auburn_daddy) wrote in bitter_onion,
auburn_daddy
auburn_daddy
bitter_onion

Як расісся ціле море просрала

Рішення НАТО про введення кораблів в акваторію Азовського моря вже ухвалено. Наразі відбувається оформлення відповідної документації.
Про це в ефірі ток-шоу "Ситуація" на "Прямому" розповів військовий експерт Олександр Сурков (11:40)."Рішення про введення кораблів НАТО в Азовське море уже внутрішньо ухвалене. Наразі відбувається документальне оформлення, імплементація та медійне забезпечення - це після сьогоднішнього дня видно неозброєним оком", - розповів Сурков. "Наразі в Азовському морі спостерігається ситуація "керованої кризи" з якої керівництво країни та командування ЗСУ та ВМС блискуче впорались".
"Дуже важливо, щоб зараз припинили договір з Росією. З військової точки зору, його текст влаштований так, що всі спірні питання сторони повинні вирішувати між собою. Ця угода зареєстрована в ООН. Коли його припинять - всі спірні питання, зокрема і питання Керченської протоки, будуть вирішуватися через міжнародне законодавство, міжнародні суди.
В даному випадку будуть розв'язані руки. Найболючіше питання - це наші люди та наші судна. Судячи з нульової реакції Кремля, там не знають, що зараз робити. Вони не уявляють, як відреагувати, як зменшити собі втрати всередині країни, коли віддадуть полонених і як їм виграти, хоч щось на міжнародному полі", - резюмував експерт.

***
Тадаммм! І знову ПрЯмій канал заштовхує швайнехундам в транець самодєржний фалоімітатор скіпетр по саму державу. Ну тут таке - хтіли щоб не було солдатів НАТО, то будуть вам натівські матроси. А ті знають, як "поматросити" не з чуток. Не треба волати! Ви, кацапи, й тут за ціну не впиралися. Ви цей день наближали, як могли.

Tags: НАТО, Россия, как трахнули рашку, кацапам - кацапово, кацапознавство, роисся вперде, хоть с неба камни
Subscribe

Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments