auburn_daddy (auburn_daddy) wrote in bitter_onion,
auburn_daddy
auburn_daddy
bitter_onion

Здохнитихахлы или когда же наконец загнётся Антонов?

Отвечаем кацапам - НИ-КОГ-ДА.

ГК "Антонов" вызвал фурор на выставке оружия "Indo Defence 2018" в ИндонезииЧтобы оценить подробности фурора кацапам нужно выломать русскоязычную челюсть:

INDO DEFENCE-2018: РОЗРОБКИ "УКРОБОРОНПРОМУ" ЗАЦІКАВИЛИ КЕРІВНИЦТВО ІНДОНЕЗІЇ
07.11.2018
У перший день роботи Міжнародної виставки оборонних технологій Indo Defence-2018, яка сьогодні, 7 листопада, розпочала свою роботу у столиці Індонезії – Джакарті, стенд "Укроборонпрому" відвідали Віце-президент Республіки Індонезія Юсуф Калла та Міністр оборони країни Рямізард Рякуду.

Віце-президент Республіки Індонезія висловив зацікавленість провідними розробками та можливостями підприємств Концерну. Зокрема, літаком Ан-148-300МП від ДП "Антонов", який призначений для морського патрулювання. Можливості літака дозволяють ефективно протидіяти порушникам та завдяки використанню сучасних високоточних протикорабельних ракет знищувати надводні цілі. Для цього Ан-148-300MП оснащується радарами та високочутливими сенсорами, а також системами виявлення цілей. Окрім того, Ан-148-300MП може бути задіяний для пошуково-рятувальних операцій на морі.

Зазначимо, що на українському стенді представлено сучасну броньовану техніку, протитанкові ракетні комплекси "Корсар" та "Скіф", радіолокаційні станції, літаки та авіаційні керовані ракети, військово-морську техніку – продукцію, яка розроблена та виробляється підприємствами-учасниками ДК "Укроборонпром".

Крім того, у ході цьогорічного міжнародного форуму заплановано низку зустрічей із іноземними делегаціями. Українська делегація на чолі із Генеральним директором "Укроборонпрому" Павлом Букіним проведе важливі двосторонні переговори із потенційними замовниками українського озброєння та іноземними постачальниками сучасних передових технологій. Перш за все, йдеться про виробництво боєприпасів та електроніки.

Indo Defence-2018, яка триватиме до 10 листопада, охоплює практично увесь спектр озброєння і військової техніки, що застосовуються в сухопутних військах, військово-повітряних і військово-морських силах країн Південно-Східної Азії. На виставці провідні оборонні компанії світу демонструють свої досягнення та новітні технології. Цього року міжнародний форум зібрав понад 860 учасників із 58 країн світу. На виставці очікується більше 20 тисяч відвідувачів.

***
Как вы считаете, кацапики, что проще: грозить чеэфом эрэфии и тягать на буксире корвет стоимостью, э-э-э-э, милионов эдак двести баксов, или пульнуть по нему ракетку стоимостью миллиона эдак не более чем два? А если пульнуть с самолетика ракетку ценой всего-то тыщ пятьдесят? А другую-третью?
Так что зря вы, суки, думаете, что на вашу сотню голимых плавсредств на Азове Украине не найдется, что ответить.
Тушите пердаки и выходите из запоя, болезные. Вам готовность буксирных тросов надоть срочно проверять.

Tags: Україна, вата, кацапам - кацапово, понад усе, разрешите процитировать
Subscribe

promo bitter_onion март 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment