auburn_daddy (auburn_daddy) wrote in bitter_onion,
auburn_daddy
auburn_daddy
bitter_onion

Про бекання ягнят

коротко:Більше інформації щодо виховної події:
"Ми вирішили провести рейд на одній з головних площ Києва, де завжди порушують правила, паркуючись на зупинці транспорту біля універмагу Україна.

І натрапили на групу агресивних підлітків, які погрожували, хотіли дістати зброю, обіцяли влаштувати полювання на нас і спокійно козиряли на камеру своїми зв'язками у посольстві Азербайджану.

Це відео набуло величезного розголосу. Наші друзі, азербайджанська діаспора і навіть Посольство Азербайджану в той же день знайшли усіх героїв відео - вони зустрілись з нами і вибачились. Конфлікт вичерпано."
***
Отакої... Хтілі зупинити лося, а натрапили на шолудивих вівець... Нашо ж ви, хлопці, таких прудких баранчиків до тями привели? Тепер всі будуть волати, що то кривава хунта №14 з правосєками в Киеві лютує за мовною ознакою. А мо'й за релігійною...

Tags: понад усе, рабы педофила, узкий мир
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 13 comments