hnem (hnem) wrote in bitter_onion,
hnem
hnem
bitter_onion

Скрепи на лопаті або незалежні вісті Кацапії (8.06.2015)

Оригинал взят у hnem (Хроніки ненькиної малечі) в Скрепи на лопаті або незалежні вісті Кацапії (8.06.2015)

1. Процес, як кажуть, пішов! Уряд Забайкальського краю Кацапської Федерації затвердив протокол, де говориться про наміри здати в оренду Китайській інвестиційній компанії «Хуае Синбан» небагато-немало 115 тис. гектарів сільськогосподарських земель, на 49 років. В протоколі також зауважується, що по завершенню трьох наступних років планується передати китайцям ще один транш рідної кацапської земельки у розмірі вже 200 тис. гектарів. Радій, кацапе! І вчи китайську мову! А ти як думав: лідер могутнього Китаю просто так дозволяє керівничку відсталої та напівізольованої Рашляндії (тобто, Хуйлу) біля себе вештатись? Китайці просто так нічого не роблять, особливо по відношенню до слабких і убогих. Тому скоро Кацапію будуть районами і областями Китаю здавати. Прейскурант з’явиться. Хуйло фотографується біля Сі Цзіньпіна – Челябінську область віддайте. Хуйло фотографується біля Сі Цзіньпіна у непринизливій позі – це на Красноярський край потягне. Хуйло проводить із Сі Цзіньпіном сумісні військові навчання – Камчатку віддавайте, і загорніть її в святкову упаковку, бантиком до Чукотки.

2. Полонені кацапські розвідники відмовилися голитися бритвою, яку передав їм кацапський консул. Мудро. Такою бритвою, турботливо переданою Вітчизною, поголишся – ще на п’ять місяців у лікарні залишишся, другий раз поголишся – більше нічого голити буде, третій раз поголишся – взагалі пиздець прийде. Самі голіться цією бритвою, товаришу Верховний Хуйлокомандувач!

3. Придворний пропагандон Кремля Володимир Соловйов (у дівоцтві – Вальдемар Гебельс) вирішив перевершити своїх німецько-нацистських колег. І тепер в його пропаганден-передачен «Воскресный вечер» не тільки принижують опонентів, а й тупо їх лупцюють. Чим привчають кацапську телепаству до сучасних норм відстоювання своєї думки в інтелектуальних дискусіях. В одній з останніх передач, на єдиного проукраїнського учасника В’ячеслава Ковтуна, якого там і так за людину не вважають, накинувся з кулаками інший учасник Володимир Олійник (той самий, януковицький лізоблюд).

Соловйов шляхетно розмирив драчунів, пообіцяв купити Ковтуну нову краватку (обманув же ж, сука, як завжди) і не забув наголосити, що обидва драчуни – українці. Таким чином перед безхитрісною кацапською аудиторією було розгорнуто модель агресивного українського суспільства і мудрої Кацапії, яка розмиряє та наставляє заблудших «молодших братів». Браво, Вальдемар! Кацапську підсвідомість підкручено у потрібному напрямку, егрегори підлаштовані, колективний розум зорієнтовано. Аплодисменти! Одним телевізійним ударом – двох ідеологічних зайців! Пауль Йозеф Гебельс захоплено зігує в своєму пеклі. І жалкує, що в нього не було каналу «Росія 24».

4. Інженери і комбайнери, вчителі і лікарі, юристи і журналісти, фармацевти і будівельники, спортсмени і артисти, перукарі і продавці, слюсарі і видавці, сталевари і водії сходяться на думці, що Путін – Хуйло.

5. Висококультурні мешканці Якутії пообіцяли не дати «всяким Обамкам» задушити Володимира Володимировича Хуйла. На цей акт відданості ви можете подивитись у відеороліку


Tags: новости Лишнехромосомии
Subscribe
Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments