pyton (pyton) wrote in bitter_onion,
pyton
pyton
bitter_onion

Запрошую всіх підписувати!Друзі, прошу УВАГИ та максимального РОЗГОЛОСУ!

Сьогодні, на сайті Верховної Ради України, громадська організація «Відсіч», зареєструвала петицію з вимогою до депутатів, «Вжити всіх необхідних заходів в межах повноважень та в рамках чинного законодавства, щоб у найкоротший термін припинити ліцензійну діяльність телеканалів “112 Україна” та NewsOne» (с)

https://itd.rada.gov.ua/services/Petition/Index/4060?aname=published

Війна проти України йде на усіх фронтах, у тому числі і за спинами тих хлопців, хто саме зараз тримае мир стоячи проти російських окупантів, обличчям до обличчя. Тому ми, діючі військові, ветерани АТО, кожен, у кого жовто-блакитне серце, будемо давати окупантові відсіч, усіма можливими законними способами. І так, крок за кроком, відповідаючи ударом на удар, Україна прийде до перемоги, як над зовнішнім ворогом, так і над місцевими кремлівськими посіпаками.

Учора вдень, вночі та сьогодні вранці ви друзі, ставили вподобайки під зверненнями військових до перших осіб нашої держави «заткнути пелькує телеканалам, які ллють бруд на українську армію, транслюючи на всю Україну проросійську риторику. А тому я прошу кожного з вас, знайти п`ять хвилин вашого часу, та підписати цю петицію до депутатів Верховної Ради. І якщо вона набере 25 000 голосів, вони не зможуть її ПРОІГНОРУВАТИ, та будуть змушені вирішувати це, надважливе для безпеки України питання! Саме заради цього ми обирали їх!

Слава Україні! Слава нації!

P.S. «Россия, он как удав. Не будешь сопротивляться, они тебя задушат» (с)

P.P.S. Треба:
1. Зареєструватися на сайті ВР. (Кнопка реєстрація).
2. Зайти в пошту і за лінком підтвердити реєстрацію.
3. Підписати петицію.
4. Зайти на пошту і за лінком підтвердити свій підпис.
5. Все.
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment