Кастанеда об этом ничего не писал… (ukurainajin) wrote in bitter_onion,
Кастанеда об этом ничего не писал…
ukurainajin
bitter_onion

Петиція до Білого Дому стосовно Олега Сенцова

Підтримаймо! Часу лишилося до 8 вересня.
https://petitions.whitehouse.gov/petition/save-oleg-sentsov

«Кримського кінорежисера Олега Сенцова було засуджено до 20 років у російській в'язниці на підставі брехливих звинувачень у тероризмі, оскільки він опирався російській анексії Криму. Майже три місяці тому він розпочав протестне голодування з вимогою звільнити не себе самого, а усіх 64 українських політичних в'язнів у Росії. До Олега швидко наближається неминуча смерть, у разі відсутності дій, оскільки його стан критичний.

Європейський Парламент вже звернувся до Володимира Путіна із проханням негайного звільнення Олега Сенцова та інших. Прийшов час висловитися і Америці. Ми закликаємо наш уряд зайняти тверду позицію у цій справі і задіяти всі важелі, щоби вимагати негайно відпустити Олега Сенцова та інших українських політичних в'язнів у Росії.»


Підписання в них простіше, ніж у нас. Потрібні лише ім'я та е-мейл, а потім лише підтвердити свій голос за посиланням у листі.

UPD: Вони, схоже, заблокували усю Україну цілком чи то через велику кількість відвідувачів, чи то через хакерську діяльність. Зайти можна через VPN. Ну й кажуть, що потрібну кількість голосів вже назбирали, проте все одно не буде зайвим, хто ще не встиг.
Subscribe

Recent Posts from This Community

Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 15 comments

Recent Posts from This Community