- А чому ми повині оплачувати ремонт-питають айтішніки(у всіх інших такого питання, чомусь, не виникло!)
-так грошей же ж нема! -відповідає вчителька
-як нема, якщо ми платимо податки?!- резонна репліка татусів🤗🤩
Що було далі: подзвонили вони в Святая Святих - наше благословенне РАЙ ОНО - і знаете, яка була офіційна відповідь: гроші є і тих коштів неоприходуваних 4,5 млн грн(неоприходуваних, Карл!!!)- просто люде НЕ пишуть заяв-тобто не просять, а роблять за свої( ну , мабуть, звикли і їм так подобаєцця) от таке. Кароч, далі по сюжету: їм виділили гроші і на ремонт, і на меблі. Всі інші класи робили ремонт за свої- традиція у нас така! Далі-більше. Збирає вчителька другі збори і каже: тепер треба все прибрати після ремонту. Всі готові, а от айтішніки-ні. І питають:
-а чому ми повині прибирати, у вас же в штаті є прибиральники👩🌾
-так їх не вистачає-відповідь вчительки👩🏫👩🏫
Татусі знов- в районо-і звідти офіційна відповідь: у штаті школи повино бути на той метраж- 15 прибиральниць і власне, зарплати на них виділяються....(#йопернийтеатр!!! Карл, 15 прибиральниць отримують, оказуєцця,зарплату!)
Ви вже зрозуміли, що батьки нічого не прибирали!
Потім мова зайшла про інфокуточок - на який потрібно було здати зовсім невелику суму грошей, а ці -знов до директора - ходять, як на роботу-а це ж і є робота директора- працювати з батьками! І вишенка на тортік: десь татусі вичітали, що діти не зобовязані ходити у школу у формі -їм з цього приводу не мають права робити зауваження і не мають права не пустити на заняття...У цих батьків, звичайно є гроші, але їх філософія така: ми платимо податки і хочемо щоб для наших дітей все працювало! І не батьки повині догоджати подарунками директору школи, а директор повинен гарно працювати, або піти з посади.Якось так. Маленька історія , але багатозначуща .ПС- не кажіть що нічого в Україні не змінюється!
Стелла Красовська
Community Info