auburn_daddy (auburn_daddy) wrote in bitter_onion,
auburn_daddy
auburn_daddy
bitter_onion

VSESVITНата Жижченко: "На створення цього треку мене надихнуло випадково знайдене відео, на якому зафіксовано діалог двох космонавтів під час польоту. У розмові один з них вимовив фразу: «Ми живемо, поки ми працюємо. Ми живемо, поки ми літаємо». Ці слова дали мені перший імпульс. У світлі всього, що відбувається навколо, мені вперше захотілося написати щось дійсно добре і життєствердне. Про людське призначення, про внутрішню свободу та подолання всіх тих складнощів і проблем, які тиснуть на нас. Нескінченність не в порожнечі, що під ногами, а там — у небесах. Ми живі, поки ми можемо літати.

Пісня була вже майже готова, коли під час виступу на фестивалі Polyana у Закарпатті відбулася знакова зустріч з гуртом Deep Forest, музикантами, чиї альбоми мали найбільший вплив на звучання ONUKA. Трохи пізніше лідер Deep Forest Ерік Муке приїхав до нас у студію, послухав демо-записи і був вражений. У фінальну версію VSESVIT він додав буквально кілька звуків."

Tags: Україна жива!, музика, прєкрасноє
Subscribe

promo bitter_onion март 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments