alex_veles (alex_veles) wrote in bitter_onion,
alex_veles
alex_veles
bitter_onion

Свіженький аргумент, чому релігія (та церква, як її інститут) - зло в першій інстанції.

Хоча мене знову будуть звинувачувати в упередженості до всілякого роду релігійності, я все таки продовжу лупати цю стіну.
Світ не стоїть на місті, попи продовжують дивувати своїми вибриками. Депутати-віряни не відстають в маразмі, продовжують генерувати ідіотські проекти та думки. Із останнього:
1. Пропозиція заборонити продаж нижньої білизни на релігійні свята.
https://inlviv.in.ua/ukraine/zahid/ternopilskyj-deputat-vymagaye-zaboronyty-prodazh-spidnoyi-bilyzny-u-misti-na-religijni-svyata

2. Нардеп Барна пропонує ввести штраф за публічний прояв сексуальної орієнтації
https://www.pravda.com.ua/news/2018/06/18/7183714/

Зауважте, це не виступи біснуватих на Хрещатику. Це проекти людей, наділених нами владою творити та приймати закони нашого ж життя.

Але вплив релігії тут неявний та погано простежуваний.
Перейду до більш глобального прикладу, обратів свой взор на таку собі Католицьку Церкву, мільярд з лишком послідовників.
Почну з далека. Десь в 60х-70х роках минулого століття прогрес в медицині та генетиці дозволив робити неординарну таку собі пренатальну генетичну діагностику ембріона. На стадії, власне від коли ембріон являє собою сукупність декількох клітин або пізніше, можна виявити спадкові летальні генетичні відхилення. Ці відхилення або несумісні з життям, або несумісні з нормальним та щасливим життям і здебільшого невиліковні. І відповідно вирішити зробити аборт по медичним показникам, не чекаючи народження мертвої чи смертельно хворої дитини без шансів на щасливе життя.
Результати не змусили довго чекати. Наприклад в США до кінця 1970х число народжуваних дітей з синдромом Дауна впало на 20%-40%. На сьогодні таким чином діагностується більше сотні захворювань на ранній стадії вагітності.
До речі, декілька опитаних знайомих молодих матерів мало чули про таке і жодна не думали і не робили подібного (окрім ультразвукового дослідження звичайно). Нагадую, що ця технологія набагато старіша за їх самих. Чи то в Києві генетична діагностика занадто дорога чи вважається небезпечною.

Здається все чудово, більше щасливих дітей, більше щасливих батьків, які самі вирішують , що їм робити і обирати.

Аж ось 16 червня 2018 року, такий собі Хорхе Маріо Берґольйо по-сумісництву Папа Римський на прізвисько Франциск, зробив заяву. Так її передають ЗМІ:
"Зокрема, Папа Римський вважає, що потрібно відмовитися від ряду тестів, які проводяться в перші тижні вагітності. Справа в тому, що, якщо на цьому терміні виявляються які-небудь аномалії або відхилення у розвитку плоду, лікарі рекомендують жінці зробити аборт. Глава католицької церкви закликає приймати дітей такими, якими «Бог їх нам дає»".
Оригінал десь тут:
http://www.lastampa.it/2018/06/16/italia/aborto-e-famiglia-le-parole-di-francesco-non-sono-una-novit-PhxBS0kb7wksKqk2klwhWM/premium.html

Не довго думаючи, понтифік взяв і осудив діагностику генетичних захворювань на ранніх стадіях заодно з абортами.
Все б нічого, не вперше піп верзе дурню. Але є одне "але".
Згідно з доктриною християнства, символи віри є догмою, безсумнівними "істинами".
Справа в тому, наскільки я знаю, у католиків одним із символів віри є щось типу "Непогрішність Папи в питаннях етики і моралі". Тобто засудження не тільки абортів (це вони роблять давно) а і діагностики хвороб стає правилом і законом життя для більш ніж мільярда послідовників. Можливо десятки клінік не зможуть цього робити надалі, тисячі людей не стануть цього робити, бо так велів Папа, тощо.
Я не знаю, навіщо християнам мертвонароджені діти, або діти з вадами і страшними невиліковними хворобами,які роблять нещасними їх самих та їхніх рідних, коли уникнути цього жаху можна було зробивши доступні 50 років аналізи.
Тут в мене напрошується аналогія з іншою ненормальною діячкою той же церкви Аньєзою Бояджіу, відомою під прізвиськом Мати Тереза і канонізованою тим же Папою Франциском. Як то кажуть, Мати достойна Папи, чи навпаки. Згадайте її діяння ( наведу з вікіпедії слова Невзорова):
"Я знаю, що ось ця недавно канонізована злостива стара під назвою Мати Тереза, яка насправді винна у болісній смерті безлічі людей, позбавлених анальгетиків, позбавлених знеболювальних, люди вмирали в її притулках від больового шоку, тому що бабуся вважала, що біль - це дар божий, і що кожен напад дикого болю - це поцілунок бога, і що цим треба пишатися і потрібно культивувати ці моменти.
Я вже не кажу про те, що ці хворі у неї лежали просто на бетонних п'єдесталах, і їх мили з шлангів холодною водою, грубо перевертаючи з усіма їх пролежнями і болями. Тобто, ось ця позиція щодо болю нам дуже добре відома. І дуже яскравою представницею є та сама Мати Тереза. До речі, коли вона сама захворіла, то вона ж не лягла поруч із цими хлопцями на бетонні плити, вона сама поїхала до Швейцарії, в найкращу клініку, де всі операції з нею проводилися під наркозом. Ну і потім з'ясувалося, що тільки 9% всіх цих нескінченних пожертвувань пішли на цих бездомних і нещасних в Калькутті і на її притулки, а 91% дивним чином десь розчинилися."

Чи не бачите тут подібне до Папиного, що нехай буде більше хворих і нещасних дітей, мол це все діти Божі і Дар Божий.
І дарма, що цього жаху можна легко уникнути не те що до народження дитини, а навіть до появи плоду.

Наостанок, так як наведене висловлювання Папи правда і сказане ним щиро, залишаю за собою вважати Папу Римського Франциска мерзотою.
Tags: абсурдність життя, дебилы блядь..., днище, медицина/здоровье
Subscribe

promo bitter_onion Березень 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 26 comments