centreedge (centreedge) wrote in bitter_onion,
centreedge
centreedge
bitter_onion

Відповідь поціновувачам зради

Це не Порошенко зрадив вас, а ви його і Україну. Війну не закінчили за 2 години тому, що більшість з вас закосили від мобілізації. Так, хлопці, які стали на захист України – ГЕРОЇ! Але їх було замало, щоб перемогти ворога, який переважав нас кількісно живою силою, в військовій техніці, обладнанні та ін. Це ви зрадники! Замість того, щоб стати на захист країни, ви почали клянчити зарплати, пенсії, дешеву комуналку, не бажаючи усвідомити, що йде війна! Чи не здається вам нахабністю, сидіти дома під час війни і вимагати від головнокомандувача низьких цін і високих зарплат! Але ж коли вам це говориш, ви дорікали, що це не війна, а АТО – цю відмазку для вас підкинула російська пропаганда, а ви підхопили - вам так вигідніше, треба ж якось виправдати свою бездіяльність і нахабність. А потім ви всі залюбки поширюєте інформацію про загиблих, дорікаючи в цьому Порошенка, не усвідомлюючи, що це ваша вина, це ви всі відмежувалися від війни, яку повинні були разом закінчити за дві години – ця кров на ваших руках! Не вірите? Згадайте з десяток найближчих вам людей чоловічої статі ( батько, брати, свати, куми та ін.). Багато з них пішли воювати? Думаю, що ні.

У Порошенка ворог не змінився, це - путін і росія, а для вас російська пропаганда створила нового ворога – Порошенка. Російська пропаганда зробила вас своїми союзниками в цій війні. путін воює проти «хунти» (так він назвав українську владу) і ви всі воюєте проти «хунти»! Воюєте інформаційно, іноді намагаєтеся зібратися в Києві, щоб спробувати зняти її. Ви союзники росії і не заперечуйте цього!

Ну і про те, що « Порошенко краде», або - «Порошенко збагатився в двічі». Ви цю інформацію просто почули з телевізора, або в соц. мережах від тих, хто хоче зняти «хунту». Це просто слова невігласів, без доказів і судових рішень - це плітки. Це брудні передвиборчі гонки і нічого більше.
Під час війни вимагати європейського рівня життя – це злочин! І те, що ви її (війни) не бачите у себе в дома – це і є гарна робота влади і наших воїнів!

Корупція? Це ви породжуєте корупцію роздаючи хабарі вчителям, лікарям, суддям на ліво і направо. Корупція – це ми всі! Так з ким боротися?

Виготові до Європи?... Ви хочете тільки європейських зарплат, а жити як свині!

https://www.facebook.com/antivsepropalshik/?hc_ref=ARRZITLRQ1_TQd9nAaibLtyQKiTJqe4Yx7UxZbMPP7so-IAyfo-g7Z_6l3UZnOlKdO8&fref=nf

Subscribe
promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 9 comments