sarmatka_xxi (sarmatka_xxi) wrote in bitter_onion,
sarmatka_xxi
sarmatka_xxi
bitter_onion

Віджали Крим чого не віджати кімнатку у Парламенті. Або де кімнатка там і Крим, різниця лише в кв.мПанове, давайте зробимо з цього скандал у соцмережах.  Ви можете уявити щоб отаке лайно відбувалось у франуцузьскому парламенті.

Ви розумієте у чому річ?
Справа ж не в тому, чи може або не може бути бути каплиця у Раді. Справа у поваги до закону. Нема закону що дозволя, не повинно бути і цього шапіто з іконками.
По 1ше, в нас Держава відділена від Церкви. Чи Ви хочете щоб стало як у Раші, де церква сіла всім на голови?
По 2ге, якщо вже в самій будівлі Ради не виконується елементарний закон, то що казати про решту країни.
По 3те, Ви дивилися сюжет на ТСН. Що це за депутати, що не можуть каплицю, яку самозаватом зробив один, ліквідувати, бо бояться анафеми. А може ще попи будуть їм диктувати які закони приймати а які ні під страхом анафеми?
По 4те, якщо взяти та прибрати буде десь 20 депутатів агресивно настроєних. Це що в нас там релігійні фанатики? Ну так двайте ще там зробимо мечеть і 3 каплиці, бо там же є і греко-католики, а може ще хтось.
По 5те, що це ідея облаштовувати Парлемент під потреби. Може ще джакузі, бордель туда влаштувати, ну треба ж розслаблясь.

ЦЮ НЕЗАКОННУ РЕГЛИГІЙНУ НАЛИВАЙКУ ТРЕБА ВИМЕСТИ З ПАРЛАМЕНТУ. Давайте зробимо петицію чи що там можн, напишему Пороху, зробимо флешмоб у соцпережах з фотожабами.. І підтримаємо депутатів які хочуть її ліквідувати.

Так, в країні є великі проблеми, але найбільша - не повага до закону. І там де можна цього вимагати, треба робити. Пишіть у комменти або в ЛС, спробуємо щось придумати.
Subscribe
promo bitter_onion март 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments