sarmatka_xxi (sarmatka_xxi) wrote in bitter_onion,
sarmatka_xxi
sarmatka_xxi
bitter_onion

Верховне Шапіто Дездемонів

Депутаться загадка :  Які потреби їм треба справляти не відходячи від робочого місця?
Напишіть, будь ласка відповідь у комментах, а не підглядуйте зразу під кат.
Підказка : оскільки іншого пояснення цієй потребі не знайшла, думаю подати заявку до Нацдружин, що є у Верховному Шапіто незаконна наливайка або наркопритон.


Відповідь : релігійні.  Якщо серьозно, то у православних нема обов'язку молитись 5 разів на день, як у мусульман. Хочешь активно практикувати - йди у монастир.

"Бабусь у хустках і чоловіків з іконами, котрі колонами ходять по коридорах ВР, в апараті назвали помічниками депутатів, яким не мають права відмовити у вході до приміщення. "Потрапити без перепустки неможливо", - наголошує Бондар. Про необхідність справляти свої релігійні потреби не відходячи од робочого місця звертались і представники інших конфесій, але наразі їм м'яко відмовляють, бо не знають, як позбутися вже наявної. "

У нашому Верховному Шапіто є  часовенька, куди бігають бабки!

Уявіть собі чи таке можливо у Польщі, Франції, Англії. Не офіційна часовня, якась там історична чи що, а просто прийомна з іконками і табір фанатиків неясного походження.

Панове, є слушна пропозиція. Треба там і кладовище зробити, щоб депутатам було зручно вмерти, не відходячи від робочго місця.

А ще чудово про силу влади в країни :

"В апараті Ради прозоро пояснили, що бояться не церковних анафем, а політичних баталій. "Якщо зараз якісь дії вчинити, тут же буде два десятка депутатів на цьому поверсі з дуже агресивним настроєм. Є депутати, які налаштовані проти. Нам важливо не робити збурень", - зізнався Бондар.

Тобто 20 фанатичних придурків неможна ніяк приборкати, щоб хоч у Шапіто було все законно і без лівих кімнат. Навіть якщо допустити що це шпіонська конторка, хіба не можна бігать за порадами до своїх босів з Кремля десь поза межами Парламенту? Що за потреби молитись під час голосування за закони?

Як ми можемо чекати що вони наведуть лад в країні якщо в своїй хаті не здатні?

Ще раз : у Верховному законодавчому органі країни не знають як позбутись нелегальної каплички неясно ким встановленої і для чого. 20 агресивних придурків віджали кімнатку під свої дивні потреби.

Боже, жахни їх молнією чи що там є в тебе під рукою.  Їм вже гріхи відпущено, пора і б і на той світ збиратись.

Більше читайте тут: https://tsn.ua/politika/religiyniy-skandal-u-vr-deputati-hochut-likviduvati-sviy-hram-moskovskogo-patriarhatu-1156995.html
Subscribe

 • Титул і Зміст

  Дивлюся «компромат» на кандидата в мери від блоку Світличної Ігоря Черняка: https://www.chesno.org/politician/23935/ Виявляється, він є депутатом…

 • Уровень - Бог!

  Как он отмазался, а?

 • Зелестыд

  Извините, вопрос лингвистический. Но сначала речь об универсальном явлении, которое присуще очень многим людям. О чувстве стыда за другого. Мы знаем…

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments