Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Книга “Боги гібридної війни”

Книга “Боги гібридної війни” – документальне видання, яке максимально повно описує склад, роль і застосування української артилерії в ході бойових дій на Сході України в 2014-2016 роках.

Виходить українською, російською та англійською мовами.

Автор – Михайло Жирохов, відомий військовий експерт, уродженець Донбасу. З-під його пера в різні роки вийшло дев’ятнадцять книг, присвячених в основному опису військових конфліктів на території пострадянського простору.

До книги включено опис всіх артилерійських систем, що використовувалися у війні, з історією їх створення, розвитку, бойового застосування та перспектив в оновлених Збройних Силах України.

Описано застосування артилерії на головних театрах військових дій – початковий період війни, бої за Саур Могилу, бойові дії в районі Іловайська, бої за Донецький і Луганський аеропорти, Дебалцевская операція, відбиття масованого удару супротивника в Мар’їнці.

Вперше перелічені та описані подробиці застосування таких ракетно-артилерійських систем як “Точка У” і “Смерч”.

Описано, наскільки це можливо, дії артилерії, в тому числі і бригадної, в 2015-16 рр.

Матеріали готувалися за сприянням Генерального Штабу ЗСУ, командування ракетних військ і артилерії Збройних Сил України, завдяки чому до книги включені ексклюзивні факти.

Для ілюстрацій використано 47 фотографій, зроблених безпосередньо в АТО від майже двох десятків авторів – військових кореспондентів та учасників бойових дій. Більшість з представленого матеріалу раніше не публікувалося.

В якості довідкового матеріалу книга містить історію діючих ракетно-артилерійських бригад ЗСУ, а також характеристику вогневих засобів противника.

Як данина поваги до подвигу військовослужбовців, до книги включено перелік героїв артилеристів, з описом їхніх подвигів, а також список загиблих на момент виходу книги.

Видавничий проект Patriot Book спеціалізується на підготовці та випуску документальної і художньої літератури, що висвітлює події, які відбуваються в Україні з початком гібридної російсько-української війни. При цьому акцент ставиться не на пропаганду і політичний аспект подій, а на пошук і оприлюднення маловідомих фактів. Видана навесні 2016 року книга “Хроніка гібридних війни” (автор Серж Марко) стала подією в світі української військово-історичної літератури.

Tags: війна, книги
Subscribe

Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment