Systemhalted (systemhalted) wrote in bitter_onion,
Systemhalted
systemhalted
bitter_onion

ми ж таки садимо буряка власноруч? Все що ви знали про аліменти, але боялися сказати

https://itd.rada.gov.ua/services/petition/index/?id=3423

Нікітін Олександр Валерійович
Оприлюднена
22 березня, 2018
22 червня, 2018
69
4

Для підписання петиції
необхідно
авторизуватись

З метою вдосконалення сімейного законодавства, в сфері захисту прав дітей, дотримання гендерної рівності та захисту батьківства - прошу:
1. При визначенні місця проживання дитини у віці від 3 років в судовому порядку на законодавчому рівні зобов'язати суд враховувати офіційний дохід обох батьків. У кого дохід вище - з тим і залишати дитину.
2. У разі судового позову про визначення місця проживання дитини прирівняти тривалу (більше трьох місяців) відсутність офіційного доходу у матері/батька, з яким проживає дитина до алкогольної, наркотичної залежність, наявності психічних захворювань.
3. Зобов'язати органи соціальної опіки спільно з правоохоронними органами на регулярній основі (раз на місяць) перевіряти житлові умови одиноких безробітних батьків з обов'язковим повідомленням про результати перевірки другого з батьків. У разі систематичного невиконання батьківських обов'язків (протягом півроку) - позбавлення батьківських прав.
4. Зобов'язати одержувача / розпорядника аліментів регулярно звітувати платнику аліментів про всіх витратах аліментних коштів з обов'язковим наданням чеків або інших фіскальних документів на всю суму. У разі відсутності звітності або надання звітності в неповній мірі на вимогу платника аліментів - в судовому порядку знижувати суму аліментів або / і міняти форму оплати аліменти з можливістю внесення частини суми (до 50%) на банківський вклад дитину до повноліття.
5. Скасувати автоматичне (без згоди батька) визнання батьківства для дітей, народжених у шлюбі.
6. Законодавчо встановити і враховувати мінімально необхідну суму на життя платнику аліментів (прожитковий мінімум), нижче якої платник НЕ може отримувати після вирахування всіх податків і зборів.
7. У разі вступу одержувача аліментів у новий шлюб - на вимогу платника аліментів в судовому порядку скасовувати виплату аліментів або значно зменшувати їх розмір.
8. Поставити шлюбний договір (контракт) вище норм сімейного законодавства. Прибрати можливість оскаржити шлюбний договір в судовому порядку у зв'язку з тим, що договір ставить одного з подружжя у вкрай несприятливе становище чи суперечать основним засадам сімейного законодавства. Дозволити прописувати в шлюбному договорі не тільки майнові питання, а й цивільні (факт зради, визначення місця проживання дитини після розлучення, розмір аліментів і тд).

Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 59 comments