r_es (r_es) wrote in bitter_onion,
r_es
r_es
bitter_onion

Таке суворе NATO

Зрада по-німецьки: танки не їдуть, човни не пливуть - спеціальна доповідь

Жоден із 6 підводних човнів, які перебувають на озброєнні Німеччини, у 2017-му році не змогли вийти на воду і лише 95 із 244 танків "Леопарт 2" готові до виконання бойових завдань. На це вказала доповідь комісара Буденстагу з питань оборони Ханса-Петера Бартельса. Про це повідомляє видання Defense News.

Бартельс наголошує, що Німеччині буде складно досягнути передбаченого для країн НАТО рівня витрат на оборону у 2% ВВП до 2025-го року, пише Голос Америки.

Defense News відзначає, що німецький оборонний бюджет насправді має вирости з 37 мільярдів євро у 2017-му році до 42.4 у 2021-му, навіть за умови збереження відрахувань на оборону на нинішньому рівні у 1.2% ВВП. Таке зростання має відбутись за рахунок прогнозованого економічного зростання Німеччини.

Комісар Бартельс також відзначив, що причиною викликів, які постали перед збройними силами Німеччини, є не брак коштів, а проблеми управління. Через провальні програми, неправне обладнання та нестачу запчастин, не злітають літаки, не їдуть танки, а військовим підрозділам доводиться позичати один у одного вогнепальну зброю.

"Наприклад, жоден із 6 підводних човнів не був готовим до виконання завдань у 2017, а польоти транспортників A-400M регулярно скасовуються через те, що лише частина 14 літаків справні. На землі, несправності танків "Леопарт 2" сягнули "критичного рівня" і лише 95 з 244 машин готові до виконання завдань ", - відзначає матеріал у Defense News.

Варто відзначити, що Бартельс протягом багатьох років стабільно звітує про потребу Німеччини збільшити витрати на оборони.

Так у 2015-му році він наголошував, що для участі у перших на той час навчаннях сил швидкого реагування НАТО у Польщі, чимало з озброєнь та спорядження довелося шукати в усьому Бундесвері.

Раніше Александр Кларксон - експерт з питань Східної Європи і лектор Королівського коледжу у Лондоні - закликав аналізувати боєготовність військ НАТО та Росії на основі інформації з різних джерел, не покладаючись виключно на статистику, яку надають західні та російські військові.

Схильність аналізувати боєготовність армії за кількістю озброєнь експерт назвав спадком "холодної війни", від якого сучасним дослідникам міжнародних відносин та безпеки не вдалося позбавитись.
"Любов до підрахунку танків - це погана звичка часів 'холодної війни' від якої дослідження міжнародних відносин та оборони досі не позбавились. Протитанкові переносні ракетні комплекси, розміщені на "Тойотах", можуть понищити танки поки ті відвантажуються", - відзначив експерт.

Tags: НАТО, Україна, зрада
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments