abbat81 (abbat81) wrote in bitter_onion,
abbat81
abbat81
bitter_onion

Малороссия, або не бери чужого

Дивіться, на прикладі ось цього фото, як спотворюється свідомість людей.


- українець вже себе нарік укропом і погодився, що він сука.
- хахли - да, ми хахлы, вже нам старші браття вазеліном приправили хахла - "халгол" що нібито означає "синьо-жовтий" з приліпленням йому позитивної конотації."
- малорос - знову нам придумали цю назву і вже пхають під соусом "мала Русь", "метрополія", хоча в тому слові нема Русі і Росія - то ніяка не Русь від слова взагалі.
- "русскій язик - наш, прідуман в Украінє паетаму ми будєм на свайом, на русскам" - вже й таке я чув від русскаґаварящіх укрАінцев.
Чи знайдете ви згадку, щоб українці обзивали себе малоросами? Я думаю ні, але от нище я даю приклад, як росіяни малоросами обзивали українців, які противились і хахлам і малоросам і русскім.(читати не лише підкреслене)

хохол - слово бранное, Что за малоросіяне?

Тому історична назва - це САМО-назва, точно малоросія такою самоназвою не була. У француза Гійома де Ліля на карті 1706 року "Ukraine Pays des Cosaques" (Україна – Країна Козаків), де країна переведена зі слова "Україна".

Ukraine Pays des Cosaques

Малоросія зустрічаєтсья лише у вєлікаросав.
У мене під рукою безліч згадок про самоназву "Україна" 17-18 ст., не обзивали себе малоросами наші предки, тому це не наше, незалежно від вазеліну, яким вони намагались пропхати цю назву у нашу свідомість. Була Русь - не стало Русі. Крапка. Стала Україна.
Єдиний малорос, яким мені відомий, це Бузина. З відповідним малоросу контекстом.
Як же бути з Малопольщею? Ми що вже й метрополія Польщі?
Іноді, коли звучить "це лайно" - треба просто повірити і не куштувати на смак.
Єдине пояснення цьому явищу — імперський синдром присвоєння чужого. Цей синдром нам передався внаслідок тісного зв'язку із тими російськимми імперцями, які кримнашать і тепер вже наші українці кричать "русскій язик наш, нє атдам"...

Tags: Україна
Subscribe
Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment