vnukbanderivca (vnukbanderivca) wrote in bitter_onion,
vnukbanderivca
vnukbanderivca
bitter_onion

Цитата: Еволюція або смерть. Пригоди павіана Томаса.

Сесійна зала Верховної Ради. Засідання веде Голова підготовчої депутатської групи Левко Бернардович Кацбальгер...

...ГОЛОВУЮЧИЙ. Дякую, пане Дрючок! Шановні колеги, попрошу тиші! Та майте ж совість, заїбали! До слова запрошується голова фракції "Самонеміч" Томас Якович Сирота. Прошу пана!

СИРОТА Т.Я. Дякую, пане Кацбальгере! Кх-кх! Дорогі колеги! Як відомо, сьогодні перед світом знову постала загроза міжнародного тероризму, і це дуже серйозний виклик! Я нещодавно повернувся із всесвітнього конгресу націонал-дарвіністів, де зачитував доповідь з цього питання. В ній я торкнувся проблеми терористичних культур і боротьби з ними. А нас з вами, шановні, це має цікавити як нікого іншого. Це якщо ми взагалі маємо намір загнати московитів назад до їхнього стійла. (Оплески)

ГОЛОСИ ІЗ ЗАЛУ. Пиздець як цікавить! Загнати цю пиздоту у хлів!

СИРОТА Т.Я. Гаразд, тоді я швидко окреслю позиції. Отже, науковці неодноразово досліджували феномен відсутності в Московії справжніх суспільних інституцій. Тобто, навіть не відсутності, а їхньої підступної видимості. Погодьтеся, ні московитський парламент, ні президент, ні суди, ні прокуратури тощо не скидаються на реальні інституції. Президент, котрого неможливо переобрати - це ж не президент. Парламент, що голосує одностайно - це не парламент. Прокуратура, яка саджає в тюрму за вказівкою - це не прокуратура. Все це звичайнісінькі симулякри, простіше кажучи - підробки, як і все московитське державне утворення, котре зовсім не є державою в людському сенсі цього слова. Але це всім відомо, цілком собі зрозуміло і не раз обговорювалося. Залишилося тільки зробити висновки.

ГОЛОС ІЗ ЗАЛУ. Слава России!!

ГОЛОВУЮЧИЙ. Це хто там гавкає? Стюарти, відрубайте йому руки! А? Колишній регіонал? Відрубайте йому все! Нарубане занесіть у буфет, або до кабінету Кривавого Пастора, хай пообідає людина. Амінь.

(Чутно, як спритні стюарти ловлять регіонала і рубають йому кінцівки. Лунає Державний Гімн, оплески)

СИРОТА Т.Я. Дякую! Так отож. Ми спостерігаємо успішне маскування однієї діяльності під іншу, бо інакше сенс використання цих підробок не зрозумілий, хіба для приховування чогось, що варто приховати. Останнім часом все стало на свої місця і вже не викликає жодних сумнівів. Підробні інституції використовуються московитами для маскування глобальної терористичної діяльності, і вся їхня "державна" машина найкраще пристосована саме для тероризму, а отже, і створено її було саме для цього і виключно для цього! Втім, деякі державні функції цивільного характеру вона змушена виконувати, але виключно через циклопічність своїх розмірів. Будуються лікарні, прокладаються асфальтні шляхи, знімаються кінофільми, бо терористам треба лікуватися, пересуватися, розважатися. До пори до часу московити прикидаються звичайними громадянами трохи дебільної країни, аж поки не настає момент істини, і головний пахан не спускає цю багатомільйонну зграю з ланцюга.

Коли саме Московія перетворилася на терористичну організацію - не так вже і важливо. Вона завжди мала ці ознаки, але остаточно оформилася в мафіозну грибницю з приходом до влади більшовиків. Унікальність моменту в тому, що зараз, чи не вперше в історії, це чудовисько попалилося і демаскувалося, бо відверто загралося і помітно потупішало за останні роки. Тому, коли настане мить Гаазького трибуналу, якщо до того в приміщення цієї установи не влучить який-небудь "Іскандер", то судити треба буде не Хуйла, Сєчіна, Гіркіна, ФСБ, ГРУ тощо, а Московію і московитів у цілому, як гігантський мафіозний клан. Починаючи від звичайного найманця-отпускніка і аж до Большого театру включно.

Якщо результатом всієї їхньої культурно-господарської діяльності завжди, без жодних виключень, є зовнішня агресія та війна, то це означає лише одне - все це створено саме для агресії та війни. Большой театр, середні школи, районні лікарні, залізниця, харчова промисловість, заводи-пароходи, все це займається одним - видобутком очищеного, концентрованого зла та його насильницьким експортом. А сировина, з якої видобувається отаке рафіноване зло всім відома - це звичайний кацап, і не важливо, розуміє він, що взагалі коїться і яка його справжня роль в цьому процесі, чи не розуміє. Тупість - джерело всіх гріхів і нема на це ради.

І коли згорить синім полум'ям Большой театр, Третьяковка, всі ці їбучі православні святині разом з неперевершеним культурним спадком, я не впаду в гуманістичний смуток, шановні колеги, ні! Я наллю собі келишок червоного вина і вип'ю за новий світ без цивілізаційних довбойобів! Дякую! (Оплески)

ГОЛОСИ ІЗ ЗАЛУ. Так а що ж робити? Робити що?

СИРОТА Т. Я. Для початку треба закласти до бюджету статтю витрат на централізований підпал їхнього культурного спадку, колеги! Відповідні документи нами вже підготовано.

ГОЛОСИ ІЗ ЗАЛУ. Ахуєть!..

П.Н. Дякую пану Івану Семесюку semesyuk за його прекрасну творчість. Гроші витрачені не дарма. Пішов читати його Фаршрутку.

Tags: кацапознавство
Subscribe
Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments