nirvany4 (nirvany4) wrote in bitter_onion,
nirvany4
nirvany4
bitter_onion

Остогидли ті кацапи.

      Пробачте за не зовсім ноучну тему, але не стримався.
      Так от, взяла мене нудьга, то й подався я на Хортицю. Ступив я на вільну землю. Землю, яка була вільною здається, з того самого моменту, як її створив Бог. Дивлюся, ну до чого ж гарно. фізично відчуваєш ту свободу, вона усюди. І в повітрі, і у сонці та деревах і в тепер приборканому Дніпрі, який колись своїм бурхливим потоком сердито перегортав козацькі "чайки".
      Зажмурив очі, стою та дивуюсь. Слухаю птахів. Здається, зараз козак на коняці пролетить, як шибайголово розмахуючи стальною шаблюкою над головою та весело гикаючи конячці. Здається вже чую, як біжить та конячка. Відкриваю очі і...  аж завмер.  Козак на коні повз мене проїжджає. Не одразу дійшло до мене, що козак трохи не той. Але в шароварах та вишиванці. Цей козак з кінного театру, вигуляти тваринку вирішив. Та ефект незабутній.
      А уява далі малює картину, що козак той приїхав побачитися з дівчиною. Дівчина чекала коханого та виглядала його тривожно. Бо хтозна, може забрала лиха година в поході.  Але ні, ось він, їде. Цілий, здоровий, посміхається та й сам поспішає. А дівчина гарна. Така гарна, що сама Венера розлютилась би та образилась на таке нахабство, що смертна гарніша за неї. Наші, Українські дівчата найгарніші. До мене прийшло розуміння – не можливо здолати цю козацьку, залізну волю до свободи. Не дадуть схилитися ці ліси, поля, річки, дівчата і їх незабутні очі. Саме за них стояли козаки. Ті самі козаки, що наводили жах на турок і татар. Зараз ми з колишнім ворогом стали однією нацією (татари), а це доводить – Українці не тільки вміють ворогувати, але вміють й пробачати кривднику.
      Ми Українці! І ми дуже різні, кожен куточок нашої країни з багатою історією. Пропоную поділитися своєю історією з кадетами (якщо адміністрація підтримає, звісно).
Subscribe
Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments