putin_huil0 (putin_huil0) wrote in bitter_onion,
putin_huil0
putin_huil0
bitter_onion

отмазка создательницы плаката “Make Love not Civil War”“Ми, незалежна група молодих людей, студентки, – саме ті люди, що прийшли на КиївПрайд із плакатом Make Love not Civil War.
Людина, яку начебто вирахували недобросовісні медії, НЕ НЕСЛА ЦЕЙ ПЛАКАТ І ЙОГО НЕ СТВОРЮВАЛА.
Ідея плакату народилася із ЛГБТ-фанфиків та одного з серії фільмів «Капітан Америка», саме звідти ми і взяли цитату до плакату.
Означає наша цитата у контексті мітингу, на який ми прийшли підтримати ЛГБТ-спільноту, те, що заперечення права існувати однієї групи людей, громадян України – це і є громадянська війна.
Але ми не врахували, що в умовах російської пропаганди нас можуть сприйняти по-іншому, що ми, мовляв, так називаємо окупаційну війну на Сході України.
Ми вражені тим, наскільки швидко нас почали ґанити та шельмувати.
Ми вражені, що іншого контексту, окрім політичних технологій, в Україні ніхто не відчуває.
Ми навіть замислилися, чи хочемо жити в такій країні, де інша думка, якою б вона не була, вже не є прийнятною через те, що вона інша.
Ми вражені, що так реагують навіть дуже свідомі та адекватні, на нашу думку, люди в блогосфері.
Але ми будемо жити тут і боротися з консерватизмом, вузьколобістю, відсутністю прав і рівних можливостей у певних груп людей, бо свою країну ми бачимо саме такою. Такою, де є рівні можливості для всіх без винятку.
Ми не підписуємося, бо не хочемо витрачати свій час на з’ясовування взаємин з нерозумними людьми. Тим більше, якщо вони загрожують доносами в СБУ, як це публічно зробила відома волонтерка. Адже полювання на відьом і подібні погрози – ось, що справді небезпечне та неприйнятне. Ми краще будемо далі ходити на пари.

Авторки плакату Make Love not Civil War

Tags: війна, гейпарад, пидарасы
Subscribe
Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 27 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →