odyssey_sys (odyssey_sys) wrote in bitter_onion,
odyssey_sys
odyssey_sys
bitter_onion

Як не стати зрадником?

UPD поредагував з компа, бо з мобіли все роз'їхалось. Enjoy!

Най тут у нас полежить

https://censor.net.ua/blogs/6242/yak_ne_stati_zradnikom


Міліони українців щоденно ходять по лєзвію бритви, ризикуючи повсякчас отримати ганебне тавро зрадника.
Шляхом багаторічних логічних роздумів, глибокого наукового аналізу спеціальної літератури та 3 млн. 456 тис. 789 сторінок українських користувачів Фейсбуку виявлено желєзобєтонну формулу як не стати зрадником.
Відтепер ми всі можемо уникнути цього лиха, яке віками переслідувало і пригнічувало наших батьків і дідів.
Знаю, як вам не терпиться дізнатися велику таємницю, тому закінчую інтригувати і переходжу одразу до висновків дослідження.
Рецепт "Як не стати зрадником" складається з трьох головних вимог:
Перша - негайно самому стати активним Борцем зі Зрадою. Це не складно. На першому етапі достатньо глянути довкола: вдома - ножі не гострені, кран тече, в під'їзді лампочки з Різдва не світять, у дворі - сміття кругом. Чистісінька зрада! Куди тільки влада дивиться?! Так це ми ще з двору не вийшли.
До речі, про владу. Бачите: хтось щось робить? А як робить?- спитайте! Зліва-направо, чи зправа-наліво? З півночі на південь, чи з півдня на північ? Зранку до ночі, чи з ночі до ранку? З чого починає: з поліції, чи з лікарів? З автомобілів, чи з зарплат? З перемоги у війні, чи з безвізу? Пам'ятайте: злочинна влада завжди робить навпаки! Це, думаю всім зрозуміло. Тому критикуйте, вимагайте зробити все наоборот, і не сумнівайтесь!
Друга вимога - треба бути в тренді. Бути в тренді - це обов'язок цитувати і всебічно підтримувати Лідерів боротьби зі зрадою як носіїв єдино вірного знання. Сміливо постіть і поширюйте їх труди та писання, а також праці їх офіційних апостолів, уповноважених на донесення істин зрозумілою пересічним людям мовою. І рекламуйте! Рекламуйте Зраду на весь світ, бо цим ви сильно допомагаєте країні.
Важлива обставина: Юлю цитувати можна, але обережно. Дивіться, щоб поруч не причаївся Ляшко, бо ризикуєте отримати статус "зозулі". Експерти стверджують, що "зозуля" є високопоетичним синонімом зрадника.
Пам'ятайте! Тренд може несподівано змінитися на 180 градусів. Ті, хто були зрадниками і ворогами у попередньому тренді, в наступному можуть стати щирісінькими Борцями зі Зрадою. І навпаки. Тут важливо не пропустити мить коли Борець стає зрадником. Як же побачити зміну, вчасно зорієнтуватися і відхреститися? Це - не складно! Слухайте, де голосніше лунає "зрада!", туди і йдіть! Не помилитесь.
Найкращий і бездоганний Борець зі зрадою - особа, чия біографія містить лише два пункти: дату народження і дату початку боротьби зі Зрадою.
Науково доведено: усі ваші попередні заслуги не мають жодного значення. Те, що ви - учасник трьох революцій, в'язень режиму, багаторічний борець з тиранією, доброволець, поранений в результаті АТО, волонтер тощо - викиньте на смітник. Це - ніщо для справжніх Борців зі зрадою, а тому щомиті може бути використано проти вас, як підтвердження того, що ви - глибоко законспірований агент Зради, як додаткове свідчення вашої підлості і морального падіння. А виявити і ліквідувати ворожого агента, який 20-30 років ретельно маскувався під патріота - почесний обов'язок кожного Борця зі Зрадою.
І, нарешті, третє! Оптимізм - перша ознака Зрадника! Для справжнього Борця зі Зрадою оптимістичний настрій категорично протипоказано! Категорично! Суворість, заклопотаність і глибокий сум - ось три кити, які живлять його непереможний дух!
Радіти можна лише з двох речей. Перше - від виявлення чергової зради. Друге - від майстерності, з якою Борці зі Зрадою та їх Лідери таврують зрадників.
Ну і насамкінець ще кілька порад для Борця зі Зрадою.
Категорично - менше думати! Читати, а тим більше щось аналізувати, не обов'язково і навіть шкідливо. Все вже до вас прочитано, проаналізовано і викладено в текстах Лідерів. Сумніватися ж в істинах, ними проголошених, небезпечно, бо від сумніву до Зради один крок.
Борець зі Зрадою - це завжди активна позиція. Відмовчатися не вийде. Мовчання - явна ознака того, що людина щось думає. А отже - є латентним зрадником.
Якщо ви будете послідовно і неухильно дотримуватися цих рекомендацій, - не сумнівайтеся: зрадником вас не назвуть! Источник: https://censor.net.ua/b6242
Tags: я не знаю что сюда поставить, я ни на что не намекаю
Subscribe
Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments