Systemhalted (systemhalted) wrote in bitter_onion,
Systemhalted
systemhalted
bitter_onion

Геноцид прав батьків

ГО "БАТЬКО МАЄ ПРАВО" ВІДКРИВАЄ КРИМІНАЛ ПРОТИ ВЕРХОВНОГО СУДУ УКРАЇНИ ЗА ДИСКРИМІНАЦІЮ ПРАВ БАТЬКІВ
Покаранням за Геноцид прав батьків має стати в'язниця. Лава підсудних замість дорогих крісел у новому Верховному суді.
16 грудня 2016 року Верховний суд України, застосувавши не норми українського законодавства, постановив рішення, яким розпочав Геноцид українського батьківства. ВСУ, наплювавши на норми Конституції України, встановив, що тепер жодна дитина в Україні, після розлучення батьків, ніколи не буде жити з батьком. Це шаленна дискримінація, це злочин проти людей, це замах на Конституцію.
Саме тому, ГО "Батько МАЄ ПРАВО" вперше в Україні подало повідомлення про злочин до Генпрокуратури проти всієї колегії Верховного суду України. Ми, саме ми, зупинемо суддів, які зарвались. Ці судді йдуть до нового Верховного суду і хочуть довічного утримання від держави. І довічно хочуть насміхатись над правами людей, витирати ноги об Конституцію.
Цього не буде!!!
Лава підсудних замість крісел у новому Верховному Суді.
Ми не дозволими руйнувати долі наших дітей.
Злочин має отримати покарання.
Але інакше думає Генеральна прокуратура України, яка відмовилась виконати імперативну норму закону і почати досудове розслідування. Воно і не дивно, бо хто собі може уявити, що суддів Верховного суду України можуть "посадити". Це ж здається неймовірним.
Ми так не думаємо. Ми, це активісти ГО "Батько МАЄ ПРАВО", сотні батьків, матерів, бабусь і дідусі по всій країні, Ми вважаємо, що всі рівні перед законом і навіть пенсіонери-злодюжки у мантіях верховних судей мають відповідати перед законом.
Саме тому ми подали скаргу на бездіяльність Генерального прокурора України і через суд мусимо зобов'язати його розслідувати дії ВСУ, що мають ознаки злочину.
Слухання у справі № 757/11182/17-к відбудеться у Печерський Районний Суд м.Києва 23 березня 2017 року об 11.00 (зал 211) за адресою: м.Київ Хрестовий провулок, 4.
Це буде випробування для головуючого судді Писанця Віталія Анатолійовича. Саме у його руках будуть долі довгих мантій суддів ВСУ,
Ми збираємо всіх батьків, всіх свідомих громадян з метою стати однією стіною проти свавілля держави і показати, що люди в Україні мають свої права
Приїдуть активісти ГО з різних міст України і ми заполонимо всі коридори Печерського суду, щоб відстояти право на справедливість.
Ми люди, ми українці, ми відповідальні батьки отримаємо те, що наше по праву, праву на закон.
Збір людей забезпечує прес секретар ГО "Батько МАЄ ПРАВО" Марина Громова 097 022 99 22
Якщо ви хочете прибути на суд, будь-ласка, повідомте Марину. Вам буде надіслене смс-нагадування напередодні.
Ми запрошуємо засоби масової інформації до висвітлення такої важливої події. Обіцяємо, буде що показати :-).
Ми відповідальні батьки. Це буде наш Бій. Наше Ватерлоу, Наш Сталінград, Битва за нашу Україну і ми кістьми ляжемо, щоб наші діти жили в кращій країні.
З повагою,
голова ГО "Батько МАЄ ПРАВО"
Саша Швец (Саша Швець)
067 2206949
www.batkomaepravo.org
P.S. Хвиля РЕПОСТІВ породжує цунамі змін
Subscribe
Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment