putin_huil0 (putin_huil0) wrote in bitter_onion,
putin_huil0
putin_huil0
bitter_onion

Особливості інформаційного ефіру 112

Про ведучих-швондєрів на 112-ому
СКАНДАЛ В ЕФІРІ спровокували, повністю призвели до конфлікту у студії самі ведучі - рафінований "інтелігент", слащаво-приторний Олексій Ананов з жіночими манерами, та його напарниця Євгенія Скорина.
Гостем студії був політичний філософ Сергій Дацюк. Але замість того, аби на тлі загострення на фронті обговорювати питання введення воєнного стану, яке піднімалося сьогодні на погоджувальній раді та інші політичні, ведучі повністю присвятили ефір... погоді.
Спочатку про сніг у Києві. Дацюк чекав, поки про ситуацію на дорогах відрапортує у включенні представник поліції. Тоді Ананов запитав у гостя, як йому київські затори. Дацюк ввічливо відповів, що це вже вдруге, коли його запрошують до студії 112-го, аби побалакати про метеоролгічні явища, хоча він не синоптик. Натомість політексперт зазначив, що більше, ніж сніг у Києві, його турбує ситуація в АТО і введення чи не введення воєнного стану. І запропонував свій коментар з цього приводу.
Одначе Ананов продовжив його запитувати, чи відіб'ються снігові заноси на рейтингу столичної влади. А після ефір відразу був продовжений телефонною розмовою з Геннадієм Москалем про сходження криги на Закарпатті.
Отже, з 15 хвилин, які нібито були виділені бесіді з політичним філософом, Дацюку зовсім нічого не лишилося. Весь цей час ведучі розпитували аналітика про сніг і робили включення з Києва та Ужгороду.
І навіть на завершення ефіру Скорина поставила Дацюку питання про те, як влада, на його думку, справляється з природними примхами. Оцього Дацюк вже не стерпів:
- Ви мене покликали для того, аби говорити про погоду?! - ледь стримуючи емоції перепитав Дацюк. - Ні! Ні!
І на цих словах залишив студію.
Поведінка ведучих - безглузда і неетична. Вона була знущальна й хамська до політичного філософа. Зневажлива до його інтелекту, аналітичних здібностей, наукової думки. Ведучі поводилися з Дацюком як швондєри. Ось як проявилася справжня їхня "інтелігентність".
А може вони так діяли спеціально, бо боялися почути від Дацюка не те, що їм потрібно? Щось занадто критичне, незручне до влади та таке, що не кореспондується із завданнями редакційної політики?
Але і це ще не все. "Підсумовуючи" ефір відразу після уходу Дацюка, Скорина сказала, що вони говорили про... АТО (!) і те, як влада справляється з несприятливими погодними умовами в Києві та Ужгороді. Хоча про АТО і слова не була сказано. Точніше, про АТО пропонував говорити Дацюк. Натомість, ефір цілковито був присвячений снігу й таненню криги.

Олексiй Мазур (c)

http://112.ua/video/sergey-dacyuk-politicheskiy-ekspert-filosof-gost-112-ukraina-06022017-226471.html

Tags: Україна, зрада, масмудия
Subscribe
Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment