in_carpathian (in_carpathian) wrote in bitter_onion,
in_carpathian
in_carpathian
bitter_onion

"Ватник, не хрусти булками!"

Originally posted by pan_baklazhan at "Ватник, не хрусти булками!"

Відомо, що Vatnik Vulgaris поділяється на два підвиди - ватнік совковий і ватнік імперський. Часом ці два підвиди, які сторонньому спостерігачеві здаються протилежними, вдало поєднують в собі обидві ознаки, і це не викликає в них внутрішнього дисонансу (звідки з'являються такі явища, як "православний комунізм" чи "Ікона Сталіна" етц.).

Другому підвиду - ватніку імперському - притаманний ряд відомих властивостей ("Росія, которую ми потєрялі + "), які іронічно налаштовані спостерігачі називають "хрустом французской булкі",  відповідно до слів одного відомого на ватному просторі "шлягера". І ось нещодавно в інфопросторі з'явилася цікава інформація, згідно якої  "Есть мнение, что "хрустом французской булки" в полусвете начала XX века иносказательно называли публичное испускание кишечных газов". Першоджерело даної інформації, яка швидко шириться соцмережами, знаходится шляхом легкого гугління. Воно є коментарем до посту в ЖЖ з промовистим заголовком Россия, которую ВЫ потеряли.

Особам, які ще не втратили цікавості до словесних дискусій з яскравими представниками Vatnik Vulgaris, варто взяти цей факт на озброєння, і в разі, коли дискусія втрачає свій сенс (а втрачає вона його, як правило, одразу ж на самому початку), її можна припиняти словами "Ватник, не хрусти булками!"

Хум хау.

plate4
     Обрі Бердслі, "Лісістрата" (1896)
Tags: кацапознавство, історія
Subscribe
Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment