...Вона блює і співає (bytebuster463) wrote in bitter_onion,
...Вона блює і співає
bytebuster463
bitter_onion

Новини одним рядком

Вітаю шановних кадетів. Якщо хто не знає, я у себе в бложику роблю регулярні дайджести новин, і хочу поділитися ними з тутешнім панством. Судячи з того, що я бачу серед моїх друзів і знайомих, не всі мають час та натхнення читати стрічки новин справжніх інформаційних агенцій, відфільтровувати фейки, тощо. А найголовніше — розглядати новини не як окремі події, а як ланки якихось послідовностей. Як наслідок — відсутність розуміння, що са́ме означає якась конкретна подія, чому ця подія відбулася, і на що можна очікувати у майбутньому.
Не знаю, наскільки це вписується в формат катедри, тому прошу шановне панство висловлюватися. Якщо сподобається — продовжуватиму; якщо ні — то ні. :)


Originally posted by bytebuster463 at Новини одним рядком

Новина дня — вбито московського посла у Туреччині

My two cents // Удар в псіну. Схоже, турки придумали асиметричну відповідь на нещодавній сплеск терактів на території країни, який забрав життя десятків громадян, в тому числі, цивільних.
 На московського посла в Туреччині вчинено збройний напад і серйозно поранено. За даними CNN Turk, посол перебуває в критичному стані. My two cents // А хто дивився серіал "Окуповані" і дещо пригадав, той молодець (без спойлерів, ага). :)
 UPD. Посол — всьо. My two cents // Цікаво, московити оголосять війну країні-члену НАТО, чи обмежаться помідорами? :)

Московсько-арапський тероризм

 Рада Безпеки ООН проголосувала за відправлення спостерігачів до тимчасово окупованого московсько-ассадівськими бандитами сирійського Алеппо

Московський кібертероризм

 Маккейн: розслідувати атаки московських кібертерористів повинен комітет законодавців

Санкції

 Офіційно і одностайно. Євросоюз подовжив на півроку дію антифашистських санкцій

Мельдоніада

 ЧС з бобслею та скелетону 2017 відбудеться в Німеччині замість моцкви
 Чехія, Норвегія, США та Канада вимагають відібрати у моцкви також змагання з біатлону

У своїй сторонці

 МВФ підтримує рішення українського уряду націоналізувати "Приватбанк"

Від Сяну до Дону

 "Укроборонпром" виконав держоборонзамовлення на 2016 рік на 99%

Остання агонія московії

 Поржать. На новогоднем столе Медведева будут российские продукты (ахтунґ, фаш.ресурс) My two cents // Цікаво, рєпа буде пареною чи вареною? :)
 На моцкві 26 московитів перепилися стєкломоєм для миття ванн і відравилися до Країни Нескінченних Запасів Настоянки Баяришніка і Жратви З Лопати. UPD. вже 41 трупи. Введено режим надзвичайної ситуації.
 Прокуратура проверит посёлок под Омском, жители которого топят снег ради воды (ахтунґ, фаш.ресурс) My two cents // Ага. І наказать! Па всєй строґості закона! А то ішь ти, гасударствєнний снєґ ворують! :)

Завзяття й щира праця

 Майбутнє настало. Керовані людиноподібні роботи — вже реальність. Південнокорейська компанія Future Technology показала відео зі своїм чотириметровим роботом, керованим людиною з кабіни.


Оригінал публікації — на Дрімі. Підписуйтеся, бо ЖЖ може опинитися закритим у будь-який момент.
Tags: Україна, новини
Subscribe

Recent Posts from This Community

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments