auburn_daddy (auburn_daddy) wrote in bitter_onion,
auburn_daddy
auburn_daddy
bitter_onion

...без Надії, сподіваюсь...

"Просто мерзотниця": мережу обурила заява Савченко про "нетеррористів" Захарченка та ПлотницькогоУ мережі бурхливе обговорення викликала заява нардепа Надії Савченко про те, що ватажки "ЛНР" і "ДНР" не є терористами.

"Для мене Захарченко і Плотницький не є терористами. Треба відкрити військовий статут, правила ведення війни, і почитати, що таке тероризм. Ні, терористами вони не є. Є чітко визначений набір понять того, що входить до тероризму. Там є частина сепаратистів і частина колаборантів. Є частина окупованого населення", - сказала Савченко у програмі "Про політику" з Сергієм Руденком на Еспресо.TV. "Вони воюють так, як ми колись воювали на Майдані. Просто ми воювали проти влади Януковича, а вони воюють проти влади Порошенка", - підсумувала Савченко.
Нардеп пояснила, що державі треба вирішити, чи йдеться про АТО, чи про війну на Донбасі, і тоді буде простіше з визначенням лідерів так званих ДНР та ЛНР.
"Кожна маріонетка, згадайте таку гарну казку про Буратіно, може вийти з-під влади свого ляльковода. Я можу діяти незалежно від чиєїсь волі. Кожна людина має свій розум і може робити вчинки", - додала нардеп, відповідаючи на питання, чи вважає вона лідерів сепаратистів маріонетками російського президента Володимира Путіна.
(натяк на швидке ниминуче безглузде самогубство?)
***
Сподівась, українці й надалі з наснагою боронитимуть свою землю, але вже без тої розпарпіареної Надії.
І не забудуть про ту бабусю з косою, яка привела її до Ради.

Tags: агенти Кремля, рабы педофила, разрешите процитировать, роисся вперде, узкий мир
Subscribe
Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 23 comments