foshter (foshter) wrote in bitter_onion,
foshter
foshter
bitter_onion

Чужий протів Хіщніка. Мукачево стайл.

Originally posted by foshter at Чужий протів Хіщніка. Мукачево стайл.
Я вам на обід обіцяв дашо. Тримаву слово.

Осе, блогери, ви вшиткі знаєте, шо ся робило на Закарпаттьови перед Петра, тоісь 11 юлия.
Стрільба у Мукачеві, кажут, била ги у кіні - пулімьоти, гранати, автомати, піштолети, нунчакі, кастєти, звьоздочкі нінзя, далбайоб у спортивках із карабіном.
Нагнали на перевал БТРув, КрАЗув із воякома, були скорі, кугуари і другі воєнські трактори - спеціально м ходив, би увідіти се на свої вочі. Уповім вам, ош, коли м мало не налитів машинов на бетеер, то мало м ся не обонанджив, але добре, шо я зрана не їм, а як ізвесно: з голода щи ся нихто не босрав. Также на перевалі присутствовали буси із правосєками і другі офіціальні ліца. Вшиткі челядники чекали, коли ся начне война, аби із чистов совістьов утечи у Мадяри. А вадь у Словаки. Но а вадь у Румунию.
Але хвала Богови война обойшла Срібну зимлю сторонов.

То вшитко била приказка, а типирь ся начинат казка. Ага, бичий сулак, а не казка, настояща правда ся начинат.

Вшиткий хрещений ай обрізаний світ знає, ош на Закарпаттьови не є ани демократії, ани сталіна, а є настоящий феодалізм із мнятким нальотом похуїзма. Тоісь вшиткі видять, шо творять царьки, але всім вшиткой похуй - заплатили і їмаєме дзен. Се ті хто має гроши. А хто не має, то тим похуй просто так - безплатно.

Гроши у Українськуй Ямайці робляться ядним способом - контрабандов. Шо ся робить капустов, кромплями, продажов штрімфиль і папуч - то не гроши, то сякой - повтерати гузицю, а вадь розкласти огинь у лісі і спечи солонину.

Контрабанда туй - не просто перевезти через границю два блоки Бонда і фляшу Распутіна. Контрабанда по-закарпатськи - се перевезти через граицю цігаретлики, паленку кавіль, пакістанцюв, ліс, мінеральну воду, норкоту і прочі блага цивілізації. Лем кубічними кілометрами. По много раз на динь. Круглосуточно і 568 днюв у роци. І у сьому благословенному бізнесі замішані: голови райадміністрацій, їхні зами, началники отдєлув, міліцішти, таможенники, прокурори, судді, началники земельних отдєлув, есбеушники, пограничники, їхні овчарки, і їхні блохи, голова ОДА, вшиткі клєрки, директори фірм і Йовбак.

До свого вознесения у Київ сим хітпарадом керовав Балога. Тоісь вшитким хітпарадом. Всі посади више началника над бомжами кулуарно согласововалися з сим прекрасним чоловіком, назначалися ціни за місто пуд сонцьом, ай каждомісячні ставки по кредитові. Вся зимля, на якуй мож било построїти бодай лем засратий кемпінг була скуплена людьми Віктора Івановича. Чудили тогди неподєцкі. Закарпаття стало ся називати Балогостаном.

Але пройшов час і старий кит Вітя мало стратив нюх. І в сись час на сцену цирка вискакує такий собі Ланьо. Ко не знає, то Ланьо бив брігадіром над брігадірами у сигиня Геші, по аусвайсу Токарю - самого легендарного бандіта Закарпаття з часув Олекси Довбуша (за нього скоро буде пост, камін сун), тоісь челядником, шо проломив не єдну голову ци застрілив не єдного челядника.

Парадоксальность ситуації у тому, шо це гавно типирь є депутатом ВР і розказує нам як жити поправді. Чотко, нє?

Але вернемеся ид сьому вомпирьови. Ланьо рішив пудмняти пуд себе кантрабанду (кубокілометрами, тямите?) і йому се ся почті вдало. Почали ся назначати Ланьовські мінти, прокурори, началники обласних управлінь і проча людська хуїта, а также мзда потикла повз жеби Віктора Івановича у жеби Блюка (так знавуть Михайла Івановича старі головорізи). Віктор Іванович ся взбісив.

А типирь ми плавно пудходиме до 11.07.2015 року.

На обійстя Блюкового Антареса прийшли одважні хлопці із Правого Сектора і всьо стало заєбісь.

По телевізорови указали, ош правосєки - бандіти, а мінти - козаки, блогери у жж почали піздіти ож наоборот.
Але правда, золоті мої, сяка: і ті, і другі бандіти - і правосєки, і блюковци, і мінти, і Балога, і сам Блюк. Нюанс у сьому трафункови такий же Віктор Іванович заплатив закарпатським правосєкам (правосєкам по папирьови, бившим бандітам, а не тим порядним козакам і героям, шо дали пізди сіпаратіштам на Донбасі), аби ті прийшли і строго помахали пальцьом на Блюка, бо Балога проти переіменовання Балогостана в Ланьорас. Блюк бив нєумолім і стало ся так як ся стало.

Дале у телевізиї мнякав шось дурноє Балога, дале шось мнявкало вомпирь Блюк, мнявкав Ярош, мнявкав Аваков, мнявкав Пітьо Порох. Сі за тих, сі за других. І туй на путь у Мукачові вуйшов Йовбак. Завіса.


Кеби на світі била правда, то самим правильним кроком було би закрити у кецок Ланя і Балогу, а не розводити пиздятину і обсерати імня Правого Сектора, який став символом войни із мацкальськов паскудов. Ярош блять мудак. Йовбак блять.

А типирь дам пораду нашуй владі, кить она по правді хоче навести порядок у Закарпаттю.

Є два варіанти:

1. зобрати всіх началникув - маленьких, великих, середніх, лисих, одноногих, з великими пуцьками і чесними їбалами із прокуратури, мінтури, райадміністрацій, обладміністраций, погранцу, таможні, облуправлінь і вугнати нахуй на мороз. Нахуй на мороз. А на їхньой місто привезти людий із других регіонув. Із разних регіонув.

Сись варіант реалістичний, але затратний і приведе до хуйні на перших етапах реалізації. Того, я, як людина чесна, даву тупуй владі іщи єден варіант.

2. Посадити у турьму Балогу Вітю, Балогу Ваню, Петьовку, Ланя, Ратушняка і Шуфрича. Але перед ти їх треба добре пиздити бучком перед людьми і би се крутили по телевізорі три дні. Бінго. На четвертий день остальні підари ся обсерут од страху і самі са посйобувуть, а вадь начнут служити ги овчарки, бо ся псота розуміє лем твердий кулак на єбалі. І от сюй владі треба стати накониць єдним великим і твердим кулаком. І накониць проявити волю. Оби по єбалу.

Але влада наша чмо. Того шо перший варіант. І то маленьким кусочком.Так шо, блогери, історія із Закарпаттьом щи буде гриміти у сих ваших інтерентиках. Буде щи туй война, буде. Бо супергерої до нись непереможені.

Subscribe

 • Тут здивування

  А вот реальності трохи https://www.yaplakal.com/forum28/topic2296321.html

 • Про статейку Путіна

  Доволі вторинна за змістом стаття Володимира Путіна про росіян та українців цікава лише тим, що задає той простір, у якому віднині мають…

 • Менталітет

  — Туди провели газ, — сказав я. — Хоча при совку він частково там був. Просто зараз зробили всім, хто хотів. А в сільмаг завозять продукти, одного…

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 8 comments