auburn_daddy (auburn_daddy) wrote in bitter_onion,
auburn_daddy
auburn_daddy
bitter_onion

Атулібкістанитвсемсвітлєй!

«Посміхнутися один одному і все вийде!»
Таке казала гадя сцявченко ще півроку тому, що вона хоче переговорів з Плотницьким і Захарченком.

Тепер, після переговорів, що відбулися за беспосередньої організації ФСБ Росії, вона каже, що "Я в них чортів не побачила".Отже, ця пиздуВАТА сука хоче й надалі посміхатися нелюдам.

В СБУ повідомили подробиці жахливих тортур українських заручників


Найбільшу жорстокість проросійські терористи проявляли до розвідників, десантників, артилеристів і бійців добровольчих батальйонів

Служба безпеки України опитала понад 1400 військовослужбовців, які побували в полоні бойовиків в ОРДЛО: майже всіх їх окупанти катували. Про це на брифінгу повідомив керівник апарату СБУ Олександр Ткачук, говорячи про результати роботи військової контррозвідки.Представник Служби нагадав, що кілька місяців тому розпочато роботу зі збору свідчень заручників, звільнених з полону терористів з ОРДЛО.

"Нами було опитано більше 1400 військовослужбовців, і більшість з них свідчили про те, що в більшій чи меншій мірі до них застосовувалися тортури. І змушували їх переходити на бік ворога, і примушували до співпраці з російськими спецслужбами", - зазначив він.

За словами Ткачука, найбільшу жорстокість терористи проявляли до українських розвідників, десантників, артилеристів і бійців добровольчих батальйонів.

"В основному до наших хлопців застосовувалися такі види тортур, як ампутація кінцівок та інших частин тіла, удушення через блокування дихальних шляхів водою або за допомогою протигаза, ураження електрострумом, опіки хімічними кислотами, прасками, примус під загрозою смерті до вбивства інших полонених, або так зване вербування на крові; побиття гумовими палицями, металевими прутами, прикладами автоматичної зброї. Залишення без їжі протягом декількох днів і розміщення в положенні стоячи в ямах", - розповів він.

***
Гигочи, гадя сцявченко, гигочи, посміхайся... Життя ж бо таке бентежне і непередбачуване...

Tags: на подумать, рабы педофила, роисся вперде, терроризм
Subscribe
Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments