Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Нам пишуть з Німеччини

Просто ще раз нагадаю, що український посол в Німеччині це найкраще, що могло трапитись.

Днями Андрій Мельник дав інтерв'ю одній із найпотужніших агенцій новин Німеччини - Redaktionsnetzwerk Deutschland (RND). Потім зустрівся з главою фракції Лівих у Бундестазі Дітмарем Барчем. Дітмар Барч підтвердив позицію про те, що анексія Криму Росією суперечить міжнародному праву.
Це дуже-дуже важлива подія, бо Ліві це така, м'яко кажучи, проблемна для України партія.

Зважаючи на те, що Мартін Шульц (соціал-демократична партія) перебирається з Брюселю в Берлін (не виключено, що з канцлерськими амбіціями), може трапитись так, що шанси на червоно- червоно-зелену коаліцію зростуть. Тому дуже важливо наводити з Лівими мости вже зараз, що і робить наш посол, причому успішно.

І нарешті, до берлінців. Завтра о 16:00 в Центральному католицькому соборі Берліну Святої Ядвіги Посольство України спільно з церквою і громадою організовує екуменічну панахиду на спомин про мільйони жертв Голодомору. Посольство просить прийти, хто може.

Традиційна подяка Svitlana Melnyk, яка оперативно і повно інформує нас про посольські новини.

Tags: анонс
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment