hnem (hnem) wrote in bitter_onion,
hnem
hnem
bitter_onion

Скрепи на лопаті або незалежні вісті Кацапії (2.06.2015)

Оригинал взят у hnem (Хроніки ненькиної малечі) в Скрепи на лопаті або незалежні вісті Кацапії (2.06.2015)

1. Кацапія заборонила в’їзд на свою територію 89 громадянам країн Євросоюзу. 89 нещасних людей одразу ж впали у відчай. Адже вони тепер не зможуть лікуватися у російських лікарнях, вчитися у російських університетах, відпочивати на лазурному березі Алупки, відвідувати чебуречну «Собачья свадьба» у Воронежі та салон краси «Белое безмолвие» у Якутську. Поспівчуваємо горю людей, яких відірвали від цивілізації. Кріпіться брати, тримайтесь, будьте сильними!

2. Карліковий прем’єр Дімон відреагував словом «шапіто» на звістку про призначення М. Саакашвілі головою одеської ОДА. Важко знайти зв'язок між призначенням чиновника на посаду голови обласної адміністрації та розбірною конструкцією з мачт і намету, що на них натягається. Це все одно, що почути про перемогу Анджея Дуди на президентських виборах у Польщі та сказати у відповідь – «табурет». Або почути про народження п’ятої правнучки британської королеви і сказати – «антресоль». Мабуть у Дімона якась своя логіка, альтернативна.

Замість того, щоб казати випадкові слова невпопад, краще б подумав, чим Кацапія може відповісти на це призначення. А є ж у резерві красиві ходи. Наприклад, можна призначити Януковича губернатором Ставропольського краю. Годі вже горілку пити, Вітя, підіймайся і працюй!

3. Консул Кацапії оголосив двох полонених російських військовослужбовців найманцями так званої «ЛНР». Таким чином Кремль вперто підводить своїх розвідників під статті Карного кодексу України «Бандитизм» і «Терористичний акт», з покараннями до 15 років і до довічного позбавлення волі відповідно. Це зайвий раз підтверджує, що росіяни своїх не кидають. Вони їх просто нищать.

4. На думку провідних аналітиків Путін все ще залишається хуйлом.

Tags: новости Лишнехромосомии
Subscribe
Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments