Alex Sodin (alexsodin) wrote in bitter_onion,
Alex Sodin
alexsodin
bitter_onion

Пояснення до попереднього голосування

Originally posted by alexsodin at Пояснення до попереднього голосування
Я писав напоспіх, тому можливо не зовсім зрозуміло висловив думку, яку хтів. Вкажу тут свій коментар з того топіку:

Я не зовсім мав на увазі, що громадяни повинні займатися чисткою. Хоча ви праві, активна частина це поки шо вимушена робити, і буде цим займатись завжди, контроль необхідний, на заході він просто більш розвинений і законодавчо прописаний.
Я в першу чергу мав на увазі, що все суспільство повинно відноситись без розуміння до закидів: "ну всіх же не пересаджаєшь". Якщо всі порушували закон, то сидіти повинні теж всі. В суспільстві повинна випрацьовуватись нульова толерантність до корупційних проявів.
Звичайно мова не про майдан. Мова про те, що якщо президент не може здолати всіх ціх декларантів накраденного, то не перевибирати такого президента ні при яких обставинах. Якщо президент киває на прокурора, і той не справляється - звільняти терміново прокурора і призначати нового. Перевіривши заодно і його декларацію. Посадити половину депутатів. У партій списки довгі, хай йдуть в депутати наступні номери. І подають декларації. І сідають якщо є за що. А якщо списки раптово спустіють бо бажаючі відмовляться, то по округам довибори влаштувати.
І звичайно ж прискіпливо перевірити самих бідних з чиновників і депутатів. Особливо наявність закордонної власності. От привід для заходу показати нам, що він не тільки морквою манить куда йому потрібно, але й співпрацює, сприяє одужанню.
Це все тхне наївністю та оптимізмом, але ми вже досить довго побули циніками і дожилися до повальних мільйонерів у владі і до ворогу на порозі, до якого влада прислухалася більше, ніж до нас.
Шануймося.
Tags: Україна жива!
Subscribe

promo bitter_onion март 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments