auburn_daddy (auburn_daddy) wrote in bitter_onion,
auburn_daddy
auburn_daddy
bitter_onion

Пакращання відбулося. І навіть не сьогодні.

Оригинал взят у auburn_daddy в Пакращання відбулося. І навіть не сьогодні.
Середньостатистичний народний депутат має 17 мільйонів готівкою, ще майже 6 тримає в банку

На одного депутата Верховної Ради в середньому припадає 17,4 мільйона гривень готівки і 5,7 мільйона депозиту в банку. У той же час у середнього українця на руках - 6757 грн і менше 10 тисяч на депозиті.

Журналісти порахували, скільки грошей у "середнього" депутата. Про це йдеться в інфографіці, опублікованій в останньому номері журналу "Новое время". Депутати Верховної ради задекларували 12,6 млрд грн коштів, з яких 7,4 млрд грн — готівкою. Причому парламентарі зберігають у доларах більше двох третин цих грошей. Міністри тримають в кеші близько 180 млн грн.


Інфографіка: Новое время

У підсумку в кишенях депутатів залежалося 2% державного бюджету на 2016 рік, або 23% від того, що отримало Міністерство оборони для захисту країни від зовнішньої агресії, зазначає видання.


Нагадаємо, в Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, народні депутати подали 413 електронних декларацій, чиновники – 79. "На першому етапі декларування станом на 24 години 30 жовтня 2016 року зареєстровано в системі користувачів більше 115 тисяч. Реєстр декларацій за 2015 рік подано більше 103 тисяч (декларацій), - повідомив заступник голови Національного агентства України з питань запобігання корупції Руслан Радецький. Зокрема, за його словами, мова, зокрема, йде про виправлені декларації у кількості 11 тис. 700, народні депутати подали 413 декларацій, державні службовці категорій "А" і "Б" подали 92 тис. 709 декларацій, представники органів місцевого самоврядування - 30 тис. 422, судді - 734, прокурори - 877, слідчі – 852. Представники Кабінету міністрів України подали 79 декларацій.


******
Будуємо державу разом! З пересічними депутатами та іншими глитаями!

А ще дуже вражає теза, що депутати - кров від крові, плоть від плоті народа. Зріз суспільства. Тільки чомусь на цьому зрізі кров дуже вже голубА. Не блакитна, а саме голубА. Ну вона саме так вилискує крізь вгодовані пики вибранців.

Tags: разрешите процитировать, цирк и кони
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments