Alex Sodin (alexsodin) wrote in bitter_onion,
Alex Sodin
alexsodin
bitter_onion

Звідки війна?

Originally posted by alexsodin at Звідки війна?
Йшов сьогодні з роботи і замислився, що моя дитина зростає під час війни. Своїм дітям він зможе розповідати, що коли пішов в третій клас - почалася війна.
Дома розповів дружині і за розмовою дійшли, що мати моя провела дитинство на окупованій теріторії, її старшу сестру намагалися вивезти в Німетчину, батько з Урала - воював. А я сам? Коли двоюрідний брат йшов в армію, то вся наша сім'я хвилювалась, щоб він не потрапив в Авганістан. Тобто і я ріс під час війни? І от тут дружина додала: "Це ми з мокшанами жили разом просто!"
І дійсно, тільки но ми вийшли почалася Чечня, до того Карабах і Приднестров'я, потім Грузія. А в нас у цей час не було ні війн ні конфліктів. А потім вони прийшли до нас. Далі Сирія.
І захистити нас змогла тільки наша сила. Таке враження, що війна для росіян норма. І якби нам не стало сил, то ніякі західні санкції та стурбованості нам не допомогли б. Було б як в Сірії або гірше.
Не втрачаємо пильність. Можливо зараз ворог насичує наші лави диверсійними загонами? Ми відбилися у відкритому бою, відбиваємося в інформаційному. Але багато ідеологів "русского мира" пророкують смерть росії без України. І в спокої вони нас не залишать. Нажаль.
Шануймося. Зберігаємо спокій та чистимо кулемет.
Tags: Україна жива!
Subscribe

Recent Posts from This Community

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments